To co žena chrání nejvíc je rodina, kterou si vybrala a rodina, která je její krve...Upírka to pociťuje dvakrát silněji

Červen 2010

Dojem z Eclipse

30. června 2010 v 20:04 | Barrčaa |  Zatmění(Eclipse)
Ahojky, tak rozhodně tady nechci rovíjet své pocity ze Zatmění, ale ráda bych tu napsala něco málo pro ty, které zajímá nestranný názor cizího člověka.

Je to naprosto famozní film. Není tam jediná scéna, která by nebyla aspoň dobrá, zatímco v Novém Měsíci i ve Stmívání se tam aspoň jedna našla.
Je tam spoustu akce a to by určitě mohlo nalákat hodně i kluky-ovšem strašně moc se tam prolíná ta obrovská láska, takže holky nebudou ani za nic sklamané.
Bella je tam super, jako v knize, Jacob přesně jako by ho z knihy otiskly a Edward....ach, Edward je Edward-je úžasný!!!:-)

Naprosto skvělý je tam Jasper-to bych možná řekla, že víc než v knize. Strašně se mi líbí, že tam ukážou jeho vztah k Alici, jak se pusinkují atd....taky ukazují jeho životní příběh, stejně tak i ten hrozný lidský život Rosalie.

Je tam opravdu všechno, co by film měl mít. A ačkoli v předchozích dvou dílech je skvělá hudba, tak tady je naprosto nepřekonatelná. Možná je to tím, že ti, co to tvořili přesně věděli, kdy jak tu hudbu zkoordinovat. Je to nádhera.

Myslím, že i pro ty, kteří jsou tím příběhem prolezlí a četli knihy, je dobré vidět to znova. I pro mě je to strašně důležité, protože si chci vžít každý okamžik nejlepšího filmu, který sem kdy viděla. A nezáleží na tom, že je to Twilight sága a že tam hraje Robert, nebo Taylor, ale proto, že ten film SÁM O SOBĚ je dokonalý.

Přeju vám všem, kteří jste to neviděli, ať si to užijete stejně jako já.

Krásnou zábavu:-)

Už je to TADY...!!!!+odkaz na dárky

29. června 2010 v 17:59 | Barrčaa |  Zatmění(Eclipse)
Čauky lidišky, tak dneska je ten den D! Je mi jasné, že velké množství z vás to dnes nemá jako den D, ale důležité je, že dnes přesně v 00:00 spatří Eclipse světlo českých kin.

No není to super? Pak už máte tak dva, tři měsíce na to abyste to mohli vidět, kdy budete chtít. Ale upozorňuju, že většinou jsou už lístky na týden do předu zarezervované:-)Njn, a co bude až příjde poslední díl? Ten druhý díl Rozběsku?

Ale teď je důležité, že posledních 6 HODIN nás dělí od premiéry, tak dlouho očekávaného Zatmění!!! Už se těším. A jestli někoho uvidím v tom kině usnout, tak ho asi zavraždím. Jak někdo může usnou u premiéry Zatmění? I kdyby byl smrtelně unavený, tak to není možné:-)

Takže upozňuju, že dneska tu nic nedám. Budu se emocionálně připravovat na Roba, Kris a Taye v nadživotní velikosti:-)

Přeju všem, kteří dnes uvidítí premiéru, i těm, kteří ji uvidí později, ať si to hlavně ze srdce užijete a očekáváte to nejlepší. Protože cítím, že to ještě to vaše očekávání předčí:-)

Enjoy!! Have fun!!! :-)
PS: Tady máte odkaz na dárky k filmům Stmívání a Nový Měsíc. Já bych si asi vybrala tašku přes rameno a kena Edwarda v rozervané košili...ach...:-)

http://www.obchodhracek.cz/vyrobci/neca-twilight-avatar

Foto z Eclipse

28. června 2010 v 21:56 | Barrčaa |  Zatmění(Eclipse)
No a nakonec pro vás dnes mám jendu fotku, kterou mi opět přinesla stránka: stepheniemeyerova.ic.cz

Je to Carlisle s Edwardem, když trénují boj proti novorozeným a Victorii.Pěknučká:-)

péáíýož

Eclipse TV Spot CZ!!!!

28. června 2010 v 21:55 | Barrčaa |  Zatmění(Eclipse)
Tak nám YouTube pro dnešem přínáší super videjko, které znáte hned po ificiálním klipu Zatmění asi nejvíce. Ovšem zde ho máte s ČESKÝMI TITULKY. A hned jste tomu blíž:-)

http://www.youtube.com/watch?v=KVZhU6StOjM&feature=player_embedded#!

CZ stránky Zatmění+soutěž

28. června 2010 v 21:53 | Barrčaa |  Zatmění(Eclipse)
Tak tady jsem našla díky CineStar stránkám Fan stránku o Zatmění. Jakože to není udělané specialisty, tak je to fakt luxusní a propracované. A tento odkaz je přímo na soutěž, které se můžete zúčastnit na Facebooku.

Samotná stránka twilightsaga.cz je super, jukněte na videjka, něco málo hercích, máte tam taky tapety z Nového Měsíce na stáhnutí a forum na kterém se diskutuje o zajímavých věcech.

Enjoy....:-P

http://www.twilightsaga.cz/novymesic/?clanok=32

Dřívější premiéra Eclipse

28. června 2010 v 21:48 | Barrčaa |  Zatmění(Eclipse)
Tak jak už jsem dnes psala, tak jsem přijela po víkendu domů a zjistila, že světová premiéra Eclipse už byla. Oficiálně měla být od teď až za 2 dny, 12 hodin a 16 minut. Takže ano až 30.6.2010, ovšem díky nějakému festivalu v LA se to posunula a pro spokojenost náš všech byla premiéra už 24.6.2010.

Tím se nejspíše vše posunulo a my můžeme počítat v naší republice s premiérou na přelomu 29.6 a 30.6. Ano, čtete to dobře. Jelikož po celé ČR v CineStarech nabízeli možnost jít na TURBO VEČER v 19:00 a možnost shlédnout všechny tři filmy za sebou. Takže tam člověk mohl strávit dobrých sedm hodin.
Ovšem já jsem se na to dívala týden a něco před premiérou a už to bylo vše reservované-bohužel. Ovšem samotná premiéra jen Zatmění začíná v CineStarech v 00:00-no není to super???

Téměř poslední lístky jsem sehnala. A s tím, že uvidím Zatmění v takovou záhadnou a nebečnou denní dobu, což přidá mému dojmu z filmu větší emoce, tak zažiju i první takové dobrodržuství. Se vsadím, že i bude ten obchůdek s popcornem atd.. otevřený:-D

Ovšem stejně se těším na 1.7.2010, kdy je velký Eclipse sraz, o kterém jsem vám tu psala, v Praze. Doufám, že se nás tam sejde dost a budeme mít možnost pokecat o naší milované TWILIGHT SÁZE!!!!:-)

Soutěž se Zatměním

28. června 2010 v 21:30 | Barrčaa |  Zatmění(Eclipse)
T-music chart nám nabízí velmi exlusivní a zajimavou soutěž. Už jsem taky hlasovala a myslím, že odpověď na otázku je uboze jednoduchá, jde spíš o to mít to štěstí, aby jste byli vylosování. Takže....mrkněte...:-)

http://www.t-music.cz/uzivatele/souteze/startuje-velka-cervnova-twilight-soutez/?WT.ac=Twilight_soutez

Fotky z míst, kde se natáčelo Zatmění

28. června 2010 v 21:28 | Barrčaa |  Zatmění(Eclipse)
Tak další španělská stránka, musím dodat, že Španělé a Italové mají nejlepší iformace o Stmívání, která nám donáší moc hezkou podívanou. Mrkněte na místa, kde se natáčelo Eclipse. Bože, ve Vancouveru je tak krásně!!!!!:-)

http://lunanuevameyer.com/noticias/nuevas-imagenes-tras-camara-de-eclipse-20983.html

Zdroj: lunanuevameyer.com

Krásný photoshoot Ashley Greene

28. června 2010 v 21:24 | Barrčaa |  Ostatní herci....
Tak tady jsem našla na jedněch španělských stránkách, které jsou mimochodem fakt supr krásný photoshoot Asley Greene, která v Twilight saze ztvárňuje upírku Alice.

Když to shlédnete, věřili byste, že to je ta malá mrštná dívka, která vypadá tak mladě a nadpozemsky? Já teda, ale je krásná i jako Alice i jako samotná Ashley.

http://brandheroin.livejournal.com/1390668.html#cutid1

Zdroj: brandheroin.livejournal.com

Světová premiéra Zatmění

28. června 2010 v 20:50 | Barrčaa |  Zatmění(Eclipse)
Tak, ahojky, omlouvám se, že jsem tu nebyla už několik dní a nic tu nedala, ale nebyla jsem doma a neměla jsem internet. Ovšem, když jsem v pátek ráno odjížděla, tak jsem ani nevěděla, že světová premiéra Eclipse v LA je už pár hodin skončena

Takže jsem se včera vrátila a našla tohle videjko, kde herci Twilight sagy vypadají naprosto skvěle a naprosto mile a bezprostředně hovoří. Robert vysmátý, Kristen spokojená a Taylor...? Tak ten ukázal svůj pověstný thimolinový úsměv:-)

Užijte si to a určitě se těšte na premiéru, kterou uvidíte vy sami...:-)

http://www.youtube.com/watch?v=0vfOhM88OzU

Eclipse sraz už brzy!!!!!

24. června 2010 v 21:49 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Tak tady jsem našla právě na webu stepheniemeyerova.ic.cz kam často chodím video, kde opravdu slyšíte, že bude sraz. Já o tom dlouho uvažovala a samozřejmě jsem ihned jak sem to zjistila chtěla jet, ale nemohla jsem nikoho zkontaktovat, jak to bude atd....konečně se něco děje, takže se do té Prahy(jsem z Ostravy mimochodem) asi vypravím. No...uvidíme...

http://www.youtube.com/watch?v=wm3ixsM2RM0

Robert v novém Photoshootu

24. června 2010 v 21:46 | Barrčaa |  Robert Pattinson
Tak tady přibily nové fotky roberta. Tak jako ty jeho modrošené oči.....přisáhám, že jak jsem spatřila tu fotku, kde má tu kapuci, tak sem na několik dlouhých sekund skoprněla. To je fakt nádhera...

ndf
l,vjn,v
-ůjkl
Zdroj: stepheniemeyerova.ic.cz

Voskové figuríny

24. června 2010 v 21:42 | Barrčaa |  Zatmění(Eclipse)
Tak to by mě OPRAVDU zajímalo, jak se vám líbí voskové napodobeniny Edwarda a Belly. No...musím si zvyknout, ale nejhorší nejsou...

.ůljk,

Robert, Kristen a Taylor ve photoshootu

24. června 2010 v 21:41 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Tak zde máme nové fotky těhto celosvětové proslulých miláčků-tedy my je považujeme za miláčky:-) A rozhodla jsem se vám tu dát i ty předchozí photoshootu na kterých jsou všechny tři. Tak můžete posoudit, které jsou hezčí-mě se líbí ty nové i když je jich málo.
Napište komentíky. Díkes.

Straší........
likjhbg
liujtz
četerz
ščřžýá
Nové..........

ltzul
čřzčwř
Zdroj: stepheniemeyerova.ic.cz

Super exklusivní foto z Eclipse

24. června 2010 v 21:32 | Barrčaa |  Zatmění(Eclipse)
Tak tohle je z nějakého taliánského časáku. Jasně, u nás to být nemůže. Je to super a ten web je vůbec super, tak si ho určitě projeďte.

Jsou to sice jen scany, ale vidímě situaci u stanu, která je v Eclipse fakt důležitá, pak Rosaliin příběh, který se nejspíše bude prolínat s jejím vyprávěním. Dále vidíme i na fotkách jak krásný je vztah mezi Alice a Jasperem. Atd....zvláštní kolik toho tyhle fotky řekly a my.....můžeme se jen těšit:-)

http://www.twilight-web.org/gallery/thumbnails.php?album=701