To co žena chrání nejvíc je rodina, kterou si vybrala a rodina, která je její krve...Upírka to pociťuje dvakrát silněji

Dodatky z Popcornu speciál

22. června 2010 v 18:21 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Čau, lidi. Tak jen vás tady chci informovat, co jsem nenaskenovala ze speciálu a něco vám přiblížit. Takže...

Reklama na knihy Upíří deníky. Už jsem to sama četla před několika měsící a dokonce sleduju i super seriál. Nemám ráda, když to někdo srovnává s TWilight ságou, protože i přesto, že obojí je o upírech, je to zcela jiné. Jen vám chci Upíři deníky doporučit. Těm, kterým se líbilo Stmívání a hlavně knihy, tak tohle vás bude taky bavit.
Má to zatím čtyři díly: Probuzení, Souboj, Zášť a Temné shledání. Na podzim výjde i pátý: Návrat.

Nenaskenovala jsem vám taky dvojstránku: Twilight svět-Pavučina lásky a nenávisti. Je to naprosto primitivní objasnění, aby zaplnily dvě strany. Možná pro ty, kteří se chtějí teprve se ságou seznámit, tak si to kupte, ale pro ty, kteří mají v postavách aspoň trcohu přehled, je to naprosto k ničemu. Jako bychom nevěděli, kdo je Bella, Charlie či Sam Uley, viď?

Celou jednu stránku zabrali reklamou na třetí díl Vampýrské Akademie. Bohužel na tohle vám nemůžu dát kritiku, protože jsem to nečetla. Ale ve světě je to velmi oblíbené a zdá se, že to nebude špatné...Pokud někdo z vás tohle četl, tak budu ráda, když napíšete do komentíku, jaké to je.

Také jsem vynechala jendu fotku na celou jednu stranu. Je tam Bella a Edward na louce, když se na sebe usmívájí. MÁm dojem, že to znáte. Je to foto z prvního dílu: Stmívání.

Na poslední straně časopisu je naopak reklama, která mě velmi nalákala. Na knihu o vlkodlacích, ale o tom víc dalším článku.

Ještě, abych uspokojila duše, které tento časopis doma nemají, nebo nevědí, jestli si ho koupit, tak vás musím informovat o všech plakátech, které najdete.
Plakát: BooBoo Stewart, který hraje v Eclipse Setha Clearwatera, Roberta Pattinsona, Jacksona Rathbotha, Kellana Lutze, Kristen a Taylora, Taylora se zářivým úsměvem, Kristen, Roba a Kris namaskované na fotky ke Stmívání, Jacoba, Ashley Green, Edwarda a také plakát s Upířími deníky-těmi v knižní podobě.
Horší volba už je, že maxi plakát má na jedné straně oficiální fotku k Eclipse a na druhé vytvořenou foto z New Moon, která je taky fakt super. To je fakt dilema:-)

Upřímně musím poznamenat, že speciál Popcornu z minulého roku, který byl vydán před premiérou Nového Měsíce, byl mnohem obsáhlejší a kromě pomluv tam byly i zajimavé fakty. Tak třeba před Rozbřeskem to bude opět lepší.

Snad jsem vám přinesla přínosné informace:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama