To co žena chrání nejvíc je rodina, kterou si vybrala a rodina, která je její krve...Upírka to pociťuje dvakrát silněji

Zklamání s DVD New Moon..:-(

14. června 2010 v 20:01 | Barrčaa |  Nový měsíc(New Moon)
Tak, když jsem napsala, že dneska začnu s Novým Měsícem, tak se vám skutečně musím svěřit s něčím neslýchaným.
Budu ráda, když budu vědět, že nikomu z vás se to nestalo, ale člověk si ve všech kalanedářích červeně kroužkuje datum 14.6.2010, že výjde DVD New Moon a zkončí to takhle:
Jdu tedy s OBR nadšením do obchodu s dvkama-mimochodem nejlepšího obchodu ve městě-už jen proto, abych viděla na vlastní oči, že se tam pěkně blízká a čeká na nového majitele a když jdu blíž k obchodu, kde mají vždycky takové ty obří plakáty novinek a tam nic o Novém Měsíci.
Říkám si to je nějak HODNĚ divné. Chápete to ne? JÁ co měsíce chodila do toho obchodu a čekala na dvd, tak žádné plakáty.
Ještě s malou nadějí jdu dovnitř.
Mezi novinka jen tak už téměř nevěřícně hledám nápis Nový Měsíc. A hele, on tam opravdu je. JEDEN!
Mám ráda Avatar, ale ten obýval skoro celý obchod i Sherlock Holmes a druhý díl SLAVNÉ TWILIGHT SAGY, se takhle nabízí?!!!:-O
Dobře, vezmu to do ruky a zjistím, že je to jen film a JEDEN bonus.
Ten, kdo se o to nějak více zajímal, tak ví, že na netu nabízejí tři různé druhy i s vystřiženými scénami atd...a dokonce i dvojdiskové dvd a teď tohle....jsem byla v šoku. Mám to doma, takže žu jsem to znala.
Mám fakt zlost na naši ubohou zemičku, kde pořád slibují, že budou věci s Twilight, ale nejsou. A hlavně nesnáším Ostravu. Tu už vůbec nic není. V Praze je toho určitě milionkrát víc, když sem tam byla, tak rozhodně bylo!!
Napište mi rozhodně do komentářů vaši zkušenost. Budu skutečně ráda za každého z vás, kdo šel cíleně se štěstím do obchodu a už to má doma. Těmto z vás gratuluju a chudákům jako jsem já...no nevím...snad to bude lepší..:-(

PS: Odkaz na stránku, kde vám skutečně dokážou, že nabídla je velká!! Ti, co nejsou obdařeni ve měste dobrými obchody s dvd by si to měli asi objednat přes net...!

http://www.arara.cz/product/231808
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama