To co žena chrání nejvíc je rodina, kterou si vybrala a rodina, která je její krve...Upírka to pociťuje dvakrát silněji

Červenec 2010

Od mé nejdražší kamarádky

29. července 2010 v 19:46 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Ahojky, už odjíždím takže tady dám dnes jen jeden přízpěvek. Tohle je on mojí nejlepší kamarádky. Jí tak jako všechno, ale kreslení nejvíce. Byste měli vidět její zdi v pokoji. Udělala mi největší radost, protože mi nakreslila zrovna moji jedinou lásku:-)Ale ta fotka nevypadá ani zdaleka tak dobře jako reál. Je to nádhera.
Děkují, Zuzi:-)

ikjuhg

Vychází komix Stmívání

28. července 2010 v 20:22 | Barrčaa |  Stmívání(Twilight)
Tak v předchozím článku je napsáno, že vyšel komix o VZNIKU Stmívání a tohle je přímo komix o Twilight.
Sami si můžete v následujícím odkazu přečíst, jak se ke vzniku této knížečky vyjídřila Stephenie. No už se těším až to uvidím v knihkupectví.....


Vychází komix o vzniku Stmívání

28. července 2010 v 20:20 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Ahojky lidičky, dlouho jsem tu nebyla, protože jsem byla pryč a také bohužel dlouho opět nebudu. Ale to je jen letní provoz, to se nebojte. Vše začne naplno opět v září.
To ovšem neznamená, že tu do konce prázdnin nic nepřidám, to v žádném případě. Takže....
už ve Východních Čechách jsem si tohohle všimla a pak jsem přijela do Ostravy a spatřila to i u nás. Takže v Praze a podobných velkých městech to určitě už fičí.
Tohle je komix v podstatě o Stephenie Meyerové, jak se dostala k napsání mega celosvětově slavné Twilight ságy. A že je to velmi zajimavý příběh......


Jackson v novém photoshootu

17. července 2010 v 20:40 | Barrčaa |  Ostatní herci....
Jackson Rathboth je v civilu úplně jiný, než ve Stmívání a to nemluvím o tom, že ve skutečnosti není upír:-) Má zcela jinou image a povahově se liší. To ostatně můžete poznat i na těhto fotkách...
jhgf
qwer
ztur
ščř
ycv
,mvbn
čšř
Zdroj: stepheniemeyerova.ic

Kristen má nový účes

17. července 2010 v 20:36 | Barrčaa |  Kristen Stewart
Tak nejdřív Robert, což by se dalo čekat díky filmu a teď Kristen. Také díky filmu změnila účes. A až sinnechala jakž takž délku, tak změnila barvu. Opět je do světla. Je z ní taková zlatovláska. Tak mrkněte..A jak je krásně nalíčená a upravená vzhledem k jejímu obvyklému stylu...
Jo a nezdá se vám, že ten bodyguard na ní při té ochraně jako moc šahá? No, nevím...
jhgf
hgfd
,m n
mnb
nmc
efg
ečtřZdroj: stepheniemeyerova.ic

Oblečte se jako Twilight girl!

17. července 2010 v 20:30 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Rzohodně bych volila většinu těhto modílků, ale vyjdu s tím ven a všichni jen budou kukat jak sem vymoděná. Nakonec, koho to zajímá. Když je někdo tak zapálený do Twilight tak mu to ani nevadí. Takže asi......a třeba se to i klukům líbí. Mohli byste, kluci, napsat do komentíku? A holky, napište, který se vám nejvíce líbí....

kjhg
jhgfd

Robert chce zůstat vyholený!!!!!

17. července 2010 v 20:26 | Barrčaa |  Robert Pattinson
V celém svém širém okolí se potýkám s tím, že kluci se vystříhávají a vůbec celkově volí účesy, které se nikomu nelíbí. Bohužel i celosvětově uznávaný a milovaný Rob tohle dělá. už několik rát prohlásil, že současný účes, který si vytvořil pro film Water for Elephands je úžasný a chce si ho tak nechat. I přesto, že účes není nejhorší, tak to NENÍ NÁŠ ROBERT. Náš roztomile nedbale rozcuchaný Rob. Tak snad mu ,,nějaká,, žena jeho života řekne, ať si je opět nechá narůst.
Třeba jeho milována máma.:-)
+ s TopDívkou můžete vyhrát super líčení Eclipse, což bych moc chtěla, ale upřímně, jaká je šance, že vyhraju? Mizivá, nulová, takže budu jen snít.:-)
kjuh
Zdroj: TopDívka(8/10 srpen)

Rob má vyvěštěn osud

17. července 2010 v 20:23 | Barrčaa |  Robert Pattinson
Tak nevím nevím, jasněže česká astroložka se nemůže měčit nějaké světové a také si myslím, že to není pravda, ale je to můj názor. Přečtěte si to a ráda si přečtu váš názor v komentářech. Díky:-)

l,kjmnhgb
Zdroj: TopDívka(8/10 srpen)

20 věci, které byste měli vědět

17. července 2010 v 20:20 | Barrčaa |  Zatmění(Eclipse)
Ahojky, tak dneska záčínám scany. Je to o dvaceti věcech, které byste jako fanoušci měli vědět a pro ostatní je to aspoň zajímavost. Něco už určitě víte, ale jsou tam dokonce i PRO MĚ novinky.

mnbfgv
lůkj
Zdroj: BRAVO (číslo 14, 8.července 2010)

Reneesmé bude počítačem...?!

14. července 2010 v 21:45 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Ahojky,no nevím, myslím, že už jsem to tu psala, ale to bylo v článku o něčem jiném,takže pro jistotu to tu dávám ještě zvlášt. Neustále se spekuluje, jestli by Reneesmé v druhém díhu Rozbřesku neměla být počítačově vytvořena.
O krom toho, že dítě je trošku zátěž při natáčení, obzvlášt takového OBR filmu, tak Renesmé strašně rychle roste, jelikož je na půl upírka a napůl člověk. A pro divácké oko by vypadalo divně, že v jednom záběru vypadá tak a o rok později jeto úplnš jiná herečka.
A další věc je to, že se má neskutečně podobat na Edwarda i Bellu a protože tvůrci Twilight ságy dělají téměř všechno přesně podle knihy, tak usuzuji, že Reneesmé by měla být počítačově vytvořena. Zase, ale doufám, že při dnešní technice(při Avatarovi a podobných technických filmech) by nemělo jít poznat, že jde o počítat....co už:-) budeme si muset počkat.:-)

Omýlaný Robert v Museu

12. července 2010 v 19:53 | Barrčaa |  Robert Pattinson
Tak, už jsem se TAKY zmínila o tomhle. Ale když jsem našla kratičké video na YouTube, tak jsem si říkala, že některým z vás, jako jsem já, to určitě i tohle udělá radost. Takže....tady se mluví o tom, jak Robert nemá stále od pusinek různých dívek světa klid.
Samozřejmě jen jeho podobizna v Londýnském Museum Madame Taussands. Je krásný, ale jako živý je nepřekonatelný....:-P


Mrazení

12. července 2010 v 19:51 | Barrčaa |  Další mystické knihy...
Tak a stejně jako o Vampýrské Akademii, tak i o Mrazení už jsem se zmínila ve Speciálním Popcornu o Twilight. Psala jsem, že tahle kniha byla vydána v březnu, ale u nás jsem ji neviděla. A právě moje jednodenní cesta do Prahy na Eclipse sraz mi byla fakt potěšením. Už jsem psala kolik super věcí jsem tam získala + tuhle knihu.
Příběh je zase pro změnu o vlkodlacích. Je to neuvěřitelně poutavý příběh o hluboké lásce, ale děj se odvýjí od různých událostí, které se nějak musí řešit. No.....prostě krásná kniha. A stále na to stejném webu, vám tady nabízím něco o té knize, třeba si ji kupce přes net anebo si přečtěte ukázku. Protože ta mě nalákala nejvíce....je to krásná kniha a také se spekuluje, že by na ni mělo navázat další pokračování....uvidíme...snad!

Vampýrská Akademie

12. července 2010 v 19:44 | Barrčaa |  Další mystické knihy...
Před nedávnem jsem tu ve spojistosti se článkem ze Speciálního Popcornu o Twilight napsala, že jsem Vampýrskou Akademii ještě nečetla a proto nemůžu soudit....
Dnes už, ale ano. Mám za sebou první díl: Vampýrská Akademie, druhý: Mrazivý polibek, a čtu třetí.
Můžu říct, že když já se zažeru do knihy tak ji přečtu HODNĚ rychle, ale tohle bylo abnormální.
Vždycky jsem si jen přečetla, co bylo na přebalo a tak nějak mi to přišlo, že to bude až moc nudné, nebo až MOC akční. Není to tak. Hlavní hrdinka: Rose, je zcela jiná, než Bella, možná její opak. Ovšem hlavní hrdina se v některých situacích Edwardovi povahově až příliš podobá.
Nicméně první díl je ten, který vás donutí přečíst si druhý a ten mě chytl skutečně. Třeba tam pro dívčí srdce není tolik těch romantických scén, ale zase na druhou stranu je tam druhá půlka neuvěřitelně napínavá a akční, ale jak říkám....ne přiliš. Je to neuvěřitelně poutavý příběh a myslím, že někdy není špatné přečíct si o světe upírů z jiného pohledu.....tenhle je velmi zajímavý.
Zde opět odkat a můžete si hned přečíct ukázky. A navíc....už na téhle stránce ukazují, že bude pět dílů. Do teď bylo vydaných jen tři. No....už se těším

Kniha ,,krátký druhý život Bree Tannerové,,

12. července 2010 v 19:35 | Barrčaa |  Krátký příběh Bree Tanerrové
Je to krása Stephenie umí vrazit lásku, napětí a zlo úplně všude. Tohle má být novela, která vám má přesně objasnit dení z Eclipse kolem útoku na Bellu. Objasní to vše a taky to pěkně končí. Samozřejmě ironicky, protože i pro ty co nečetli knihu, víme jak Bree skončí co?!!:-(
Nj, ale i tak je to krása. Přečtěte určo!


V té knize jsem se skutečně dostala na začátek, a už jsem skoro bulela, protože Předmluva, kterou napsala sama Stephenie Meyerová je naprosto NÁDHERNÁ! Opravdu, strašně moc ve dvou stránkách vysvětlí, proč napsala novelu o Bree a jak lituje, že ji nakonec nechala umřít...no je to super. Taky to nesmí chybět ve vaší knihovně:-)

Zatím tu pro vás mám odkaz  opět na web, kde si to můžete objednat či koupit, nebo jen okoukat. Třeba ukázky....:-)

Co jsem získala v Praze na srazu Eclipse....

12. července 2010 v 19:29 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Ahojky, lidičky, tak vám jen cu ukázat to, co pořád omílám, že jsem získala v Praze. A je to pro mě skutečně cenné.
Tak od holek jsem na Eclipse srazu ,,vyhrála,, Twilight hrníček. Kdybyste přišli, taky byste ho mohli mít doma:-) Fotky.....

kbgfd
,kjmnh
,jmhnbgcx
Dále.....to jsem díky menu v kině získala kelímek s Edwardem, který už jsem vám tady dívala, ale také mi k tomu dodali super magnetek s tou jednu ze super promo fotek k Eclipse. Já si samozřejmě vybrala tu s Edwardem a Cullenovýma.......
-lkj,h
No a nakonec jsem dostala takové super tetování s nápisem Edward a s erbem Cullenových. A....dostala jsem ho ke knize ,,krátký druhý život Bree Tannerové,, což mě přívádí k dalšímu článku, takže si ho nenechejte ujít...:-) Samozřejmě i když mě to láká tak tetování si nedám an tělo, jelikož by za den zmizelo...nene to já si to pěkně vyvěsím a podle toho si udělám henu...snad teda:-)
.k,jmnhgbfv