To co žena chrání nejvíc je rodina, kterou si vybrala a rodina, která je její krve...Upírka to pociťuje dvakrát silněji

Srpen 2010

Ashley a Joe Jonas? II

25. srpna 2010 v 17:51 | Barrčaa |  Vztahy..
Takže už jsem se tu zmiňovala o téhle novinářské kachně. Na YouTube najdete i video k fotkám, které jsem tu dala minule-z baseballu.
Tady je video, ale tvořeno z fotek, jak si Joe a Ashley dávají pusu na pusu. Ale stále mi to nepříjde jako regulerní důkaz toho, že spolu něco mají.
Tráví spolu čas, vodí jí na baseball, dávají si pusy, ale stále mi to nepřijde jako fotky o něm a Demi. Ty dokazovaly úplně něco jiného.
Už je asi zřejmé, že Joe Jonas a Demi Lovato se rozešli, což mě mimochodem mrzí, ale není nutno, aby hned chodil z Ashley, ne?
No počkáme si na něco lepšího, třeba ty fotečky Roba a Kris, že.....:-)


Casting k Breaking Dawn

25. srpna 2010 v 17:48 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Ahojky, takže tady zas nebudu tak vám tu hodím jen dva nové články a jelikož mi blbne skener tak vám tu ani nemůžu dávat nové scany z časáku, ale mám jich TOLIK!!
Takže tady jsem našla na italské stránky Twilight MOC zajímavý článek o castingu. Tak, ale jeslti by Tanyu, Kate a Irinu měly hrát takové známe a úžasné herečky tak Twilight sága dostane takovou sledovanost, že z toho všechny klepne. Snad nebude člověk, který by to neviděl a neobdivoval, což je super, ale my přece budeme vždycky vědět, že jsme byly fanoučci mnohem dřív:-)


Oficiální datum začátku natáčení Breaking Dawn

21. srpna 2010 v 19:16 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Datum zahájení natáčení bylo oficiálně potvrzeno. Začne se natáčet 1.listopadu a skončí příští rok 15.března 2011. Kellan Lutz oznámil, také možnost, že první pokusy by se měli začít natáčet začátkem září až na začátkem října.Production Weekly oficiálně oznámila tyto datumy, což je dobrá zpráva: Již nejsou fámy! Zkoušky proto zahájíme v říjnu v tomto měsíci se náš technický tým připravuje. Tyto testy se skládají z testů jako ze zkoušení kostýmů, účesů, líčení,atd.

Zdroj: stepheniemeyerova.blog.cz

Ashley a Joe Jonas?

21. srpna 2010 v 19:15 | Barrčaa |  Ostatní herci....
V posledních dnech se šíří informace, že by Ashley Green a Joe Jonas spolu mohli něco mít? Shodou okolností jsou Jonas Brothers mojí druhou největší láskou a dělám s jednou kamarádkou blog i o nich. http://jonas-brothers-love-4ever.blog.cz/ , a vím o nich všechno stejně jako o Twilight.
Říká se, že se rozešel se svou Disney spolupracovnicí a dlouholetou kamarádkou Demi Lovato a nabrnknul si Ashley.
Ale já se opět ptám....to si dva lidé nemůžou, a to ještě v době jeho narozenin, zajím spolu na baseballový zápas, který navíc hraje jeho brácha Nick? Prohoba, stejně jako v případě Kristen a Roba, pokud neuvidím fotky, nebo veřejné přiznání, tak tomu nevěřím.
Chudáci oba.....ať je nechají v klidu ne? Jen mrkněte na fotky a udělejte si svůj názor. A byla bych ráda, kdybyste ho napsali do komentíku.
Díkes moc:-)
mjnhbgv
kjhgf
.,jkhn

Fotky, zdroj: stepheniemeyerova.blog.cz

Ashley se krásně vyjadřuje o Robovi

20. srpna 2010 v 20:56 | Barrčaa |  Ostatní herci....
V nejznámější upírské sérii je Alice Cullen adoptovanou sestrou Edwarda Cullena. Ve skutečném životě jsou Ashley Greene (23) a Robert Pattinson (24) dobrými přáteli.Než se Ashley objevila v sáze Twilight, nebyla příliš známou herečkou a neměla ani ponětí o tom, co všechno přináší sláva. "Šokuje mě, kolik pozornosti vzbuzuje má osoba," přiznala po premiéře Stmívání.

Nevěděla, jak se má jako celebrita chovat, když po ní fanoušci chtějí na ulici podpis nebo se s ní chtějí fotit, když jde s přítelem na večeři.

"Řekla jsem si, že budu jako Rob, protože mám pocit, že jeho se sláva vůbec nedotkla a je pořád takový, jako byl před natáčením prvního dílu," svěřila se filmová Alice,Ashley Greene.

"Robert je mou největší inspirací. Nikdo jiný z Hollywoodu se nechová tak jako on," tvrdí Ash s tím, že Rob není vůbec namyšlený: "Každý ho miluje, ale on si z toho opravdu nic nedělá."

Ashley říká, že zájem fanoušků roste s každým dalším dílem ságy Twilight. "Když jsem začala jako herečka v seriálech, myslela jsem jen na práci a nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, jak bych se mohla proslavit. Přišlo to samo a já si to moc užívám!" (Kopčit se zdrojem)

Zdroj: stepheniemeyerova.blog.cz

Co víme a nevíme o Breaking Dawn

20. srpna 2010 v 20:53 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Tak předem říkám, že tohle je zkopírované. A to z blogu Tessie, kterou jsem osobně potkala na Eclipse srazu. Mimochodem skvělá holka je to:-) A její blog přináší ty nejčerstvější a nejlepší informace. Takže...tohle je od ní a je to super, abyste si udělali takový fajn přehled. Čtěte.....

Za prvé, co víme dnes:

Dva filmy: BDawn bude určitě rozdělené do dvou filmů, na část 1 a část 2. Dnes se hodně hovoří o tomto rozhodnutí před a po oficiálním oznámení, ale zdá se, že mnoho fanoušků je spíše rádo že film je rozdělen,twilight sága bude trvat déle,tím se počítají i blogy o TS atd..

Datum vydání: Datam vydání pro oba díly byly ohlášeny jako Breaking Dawn (část 1) 18.listopadu 2011 a (Breaking Dawn - část 2) 16. listopadu 2012.

Hrají: Právě teď, obsazení zahrnuje i ty z návratu Twilight, New Moon a Eclipse (tj., Robert Pattinson, Kristen Stewart, Taylor Lautner, Peter Facinelli, Billy Burke, atd.).

Producenti: Stephenie Meyer, Wyck Godfrey a Karen Rosenfelt vyrábí oba filmy.

Natáčení,Místa: Breaking Dawn (pravděpodobně oba díly filmu), se budou natáčet ve Vancouveru, British Columbia a Baton Rouge, Louisiana.

Termíny:
Production Weekly nedávno oznámilo, že natáčení bude probíhat od 1. listopadu do 15. března.Gossip Cop také skončil spekulace, že by měl zpoždění.

Nyní, věci, které jsou neznámé:


3D: Není známo, zda 1 část nebo 2 část nebo obě budou ve 3D. Výrobce Wyck Godfrey mluvil o tom, že to zvažuje, ale stejně, nebylo oficiálně oznámeno rozhodnutí pro tuto chvíli.Update:Oprava nyní víme že film bude ve 3D protože na IMDb mají napsáno pod nápisem "Breaking Dawn 1 část" toto: aka "The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 in 3D" - USA (3-D version)

Doba trvání:
Doba trvání zatím nebyla obeznámena a asi ani nebude,nejdříve až po post-produkci první části.

Obsazení:
Další členové obsazení pro BD (jiné než ty, kteří se vracející z předchozích filmů), nebylo oznámeno, ani žádný casting. V této době, IMDb uvedla jen Xaviera Samuel (který hrál "Riley Biers" v Eclipse), jako člena obsazení pro Breaking Dawn, ale jeho charakter je zavražděn v Eclipse, takže podle nás je blbost aby hrál i v Breaking Dawn další postavu,pokud by to nebyla vedlejší postava jako například armáda proti Volturiovým (že by podle informací byl tam.). Kromě toho tady máme dalšího uchazeče (Michael Avmen jako "Eleazar"), ale toto je taky nepotvrzené.Toto jsou všechna fakta co zatím víme,zdraví  SM.

Zdroj: stepheniemeyerova.blog.czPremiéra první části Breaking Dawn

20. srpna 2010 v 20:46 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Ahoj, tak mi došlo, že jsem žvanila o premiéře druhé řásti Rozbřesku a nedala vám informaci o té první. Taky to není v nejbližší době. Bohužel AŽ 18.listopadu 2011. Za víc než rok.
Přiznívější je, ale datum začátku natáčení Breaking Dawn. Mělo by se začít už v říjnu a trvat by to mělo PĚT MĚSÍCU.
Takže to vezmou jedním vrzem. Nechápu, ale proč tak oddalují poslední část. Myslí, že ještě přibudou fanoučci?? To snad už ani nejde. A navíc...myslím, že spíš ubudou. Koho baví tak dlouho čekat? No asi jen mě, Bebe a pár dalších maniaků...:-P

Premiéra druhé části Breaking Dawn

19. srpna 2010 v 20:22 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
No tak to je bomba. Je pěkné, že to už teď víme, ale dokážete si představit, že premiéra konečného filmu Twilight ságy uvidíme až za DVA ROKY?????!!!!
Přesněji 16.listopadu 2012. Tak pokud nebude konec světa, tak si počkám ráda, ale to je fakt drsně dlouho. Počítám, že první část uvidíme v listopadu 2011, taky to není brzy, ale přece jen je to JEN ROK!
No hrůza, ale hlavně ať se toho ve zdraví dožijem, co?!!!:-)

Video při odjezdu z Montrealu

19. srpna 2010 v 19:57 | Barrčaa |  Vztahy..
Ahojky, předevčírem jsem zde zabředla celosvětově zajímavé téma. Robert a Kristen....jsou spolu? Také jsem vám nabídla fotky, které jsem našla na jednom blogu.
Dnes tedy nemůžeme nic prokázat, ale když už jsem to našla, tak by pro někoho z vás-velmi všímavého-tohle mohlo něco znamenat.
Rozhodně je tu jedna zásadní otázka: Proč Robert a Kristen odjíždějí SPOLU z Montrealu, když ani jeden tam netočil film?
PS: Rob má sebou kytarku. Že by Kristen po večerech vyhrával?? Ach, taky bych chtěla..!!!

Mimochodem je to staré dva dny. Jen pro přesnost.

Robert a Kristen na první OPRAVDOVÉ fotce!

17. srpna 2010 v 19:18 | Barrčaa |  Vztahy..
TAK TOHLE JSEM PROSTĚ TADY JEŠTĚ MSUELA STIHNOUT DÁT! Jak jsem to viděla, tak to jinak nešlo. Já jsem z té skupiny lidí, která nikdy nevěřila, že spolu Kris a Rob něco mají, protože nikde se nenechali vyfonit při držení za ruce nebo dokonce polibku, takže to vždycky mohly být jen kachny.
Někdy jsem dokonce odhalila i fotomontáž, ale to spíš v bulvárních plátcích než na netu. Ale tohle....

Není to úplně polibek, ale nejspíš už je to ofociální. Kromě toho, že nenatáčejí ještě ani Rozbřesk a jsou SPOLU v kanadském Montrealu, což se ještě dá, ale ještě takové obýmačky. Uplně intimní jako když obýmá Bella Edwarda. Tak nevím, že by už KONEČNĚ?
Moc bych jim to přála, ale zase vím, že při takové slávě to asi nevydrží. Ale třeba do konce natačení Twilight ságy by mohlo. Ale nakonec nás to stejně bude zase všechny mrzet.
Děkuju blogu http://verlka16.blog.cz/, že jsem to tam našla. TO je zpráva století!!!!

k,jnhg
jhg
htgfr
nbhgf

Ashley ve photoshootu

17. srpna 2010 v 19:11 | Barrčaa |  Ostatní herci....
Ahojky, tak dnes asi zas nebudu mít čas, tak jen jeden článek. Z Ashley sem byla v poslední době hodně nadšená, protože sem v ní objevila úžasnou holku, Alice mi seděla hned, ale Ashley byla stále v pozadí za třemi hlavními hvězdami z Twilight. Pak sem si o ní neco vím našla a přečetla s ní rozhovory, některé mám mimochodem tady na blogu, tak hledejte...nejšastěji jsou v rubrice: Něco pro vás.
No a hlavně nemužu z jejich photoshootu, které jsou fakt krásně jemně udělané a ona je na nich tak přirozená. Proto vám tady dávám tři další fotky z posledního photoshootu. Je fakt pěkná.
A mimochodem, tenhle článek věnuju její jmenovkyni z Twilight. Mé úžásné dceři Alice:-)Doufám, že se ti to líbí Bebe:-)

jkhgdf
oluitjzhrg
mnbcxy
Zdroj: http://verlka16.blog.cz/

Kniha Hostitel by se měla zfilmovat..!!!?

16. srpna 2010 v 17:15 | Barrčaa |  Hostitel(The Host)
Čauky, čtenáři. Takže, jen jsem něco letmo hledala a téhle stránce jsem našla infromaci o tom, že i kniha Hostitel od Stephenie Meyerové by se měla zfilmovat. Zní to, jakoby to už bylo jasné...takže už to dlouho plánuju a teď to urychlým, půjdu a seženu tu knihu.
Je to bichle a ty se odjakživa čtou hůř, ale co? Když je to od Stephenie, tak to MUSÍM přečíst.
Jako obvykle více informací a útržky z knih najdete zde na arara.cz

Prý se zase nesnášejí...

15. srpna 2010 v 14:09 | Barrčaa |  Vztahy..
Prý se zase nesnáší....PaneBože, tak kdo se má v těch novinářích vyznat????

jmghnfbd
Zdroj: POPCORN (8/10)

Rozhovor s Dakotou Fanning

15. srpna 2010 v 14:07 | Barrčaa |  Ostatní herci....
gfds
Zdroj: POPCORN (8/10)

Top a Flop Xaviera Samuela

15. srpna 2010 v 14:06 | Barrčaa |  Ostatní herci....
Tady mám teda s Xavierem něco společného. Mám fóbii z hadů....brrr!

kjhg
Zdroj: BRAVOGirl! (číslo 15, 15.7.2010)