To co žena chrání nejvíc je rodina, kterou si vybrala a rodina, která je její krve...Upírka to pociťuje dvakrát silněji

Říjen 2010

Zmínky o Twilight/Robovi!!

31. října 2010 v 19:00 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Hele, takže jen tak náhodou, jsem vám to tu chtěla dát, ale zajímalo by mě, jestli si to najdete sami. Já u toho dlouho nevydržela Nemám nervy šmejdit po tom na YouTube. Ale!
V seriálu Gossip Girl, u nás Super Drbna, byla zmínka o suprovosti Twlight, ale jen v kontextu, kdy chtěla malá Jenny zaměstnant ,,nějakými kecy,, Lily Bassovou. Je to smutné co?
No nic, dám vám infromaci, že se o tom zmínila  v druhé sérii ve dvacátémtřetím díle. Neboli: 02x23. Hodně štastí.
Zmínka o Robovi byla v Hanně Montaně. A to v třetí sérii v díle, který nevím, jak se jmenoval ani jaký to byl díl, ale bylo to o tom jak se zamilovaná Lily a Oliver snaží Hanně dohodit kluka. No a Miley na to říká, že kdyby jí přičarovala Roberta Pattinsona, klidně by ho ráda měla. Toho kluka:-)
Bože, já TAKY!!!!!!Co vy???? :-P

Nesmrtelní 1: Napořád

31. října 2010 v 18:47 | Barrčaa |  Další mystické knihy...
Ahojky, tak sem si od Bebe nechala přívest z Prahy tuto knihu, protože u nás samozřejmě vyšla později, ale už je na pultech, pokud ji chcete mítza každou cenu doma, ostraváci:-)
Nicméně, jsem jí přečetla.
Je to takový pravý opak Belly a Edwarda.
Upíři v tom nehrají žádnou roli! A vím, že polovina z vás, co si tuto větu přečetla už automaticky na tuhle knihu kašle, ale nedělejte to.
Nelíbilo se mi to tak, že bych z toho byla na umření a denně se mi o tom zdálo, protože bych toho měla plnou hlavu, ale je celmi zajimavé přečíst si něco, co je úplným opakem naší ságy. Člověk dostane větší rozhled.
Tajemný a krásný klučík tam sice je, to je to samé. Pak je tam zakřiknutá nesebevědomá holka, to je taky s Twilight společné, ovšem!!!
Hlavní hrdinka, Ever, umí číst v podstatě myšlenky a vidět lidské aury. Zatímco hrdina Damen, který musí být fakt hříšně krásný, je TAKÉ nadpřirozený, ale jiným způsobem.
Nehci tolik prozrazovat, ale na rozdíl od Belly, Ever nechce být tím, co je Damen. Jenže ona neměla na výběr.
Je tam strašně moc odlišností, ale i společných věcí. Třebas....hlavní mrcha této knihy je taky zrzka :-) Proč dělají ze zrzek dycky mrchy? Já mám zrzka ráda a ty, co znám jsou spíš zakřiknuté hodné duše....:-D
No nic.....takže....myslím, že je fakt dobré si to přečíst. Pokud ste zase TOLIK neposlední Twilight jako já a spol...třeba se vám tohle bude líbit mnohem víc.
Rozhodně, pro romantičky: Je to o velké lásce. Věčné lásce!
Rozhodně pro sci-filery: Je to DOST mystické. Až se vám z toho myšlenky pořádně přeskakujou a matou :-)
Kdo četl, tak napište, jaks e vám to líbilo a kdo ne, tak klíďo se ptejte na co chcete. Do komentíku ju?


Eclipse noty!!!

24. října 2010 v 18:32 | Barrčaa |  Zatmění(Eclipse)
Tak tohle MUSÍTE VIDĚT.
I pro ty, co nehrají na klavíc, či piano, či na jiný nástroj tohle musí být podívána, ne? Vidíte přece před sebou, že pro lidi, kteří milují hru na nástroj tohle je hotová báseň. Já si sice miluji, ale na nic nehraju! I tak je to super možnost, pro ty, kteří hrají!!!
Jsem ráda, že tohle pustili do světa.
A mimochodem znám někoho, kdo hraje na klavír i piano a umí skladny z Twilight jako Bellina ukolébavka atd...dokonce oficial music song pro Eclipse čímž je: Muse-Neutron Star Collison. Myslím, že zrovna pro něj tohle bude příležitost.
Najděte někoho, kdo vám to zahraje!:-)A v tom lepším případě si to zahrajte sami:-)


Info o natáčení Rozbřesku

24. října 2010 v 18:27 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Prezident Rio De Janeira potvrdil na svůj twitter, že Kris a Rob budou v bezpečí při natáčení BD. A jak víme líbánky Edwarda a Belly se budou točit v Brazílii. Překlad: Díky! Pracujeme na tom! @ Mandistw: doufám, že BD bude natočen v Riu s maximálním zabezpečením. Chválím vaši práci!


Foto Jamie Campbell Bower

24. října 2010 v 18:22 | Barrčaa |  Ostatní herci....
Náš slavný, v civilu naprosto sympatický, Caius si udělal pár osobních fotek. Ale, co se dnes udrží pro celebrity tabu, že?!
No a tohle jsem tu dala jen tak....nepoznáváte náhodou zrzku vedle něj?
Ne? Je to přece Jiny z Harryho Pottera. Že by dva mysteriózní herci spolu měli něco společného?:-)
jutgf

Zdroj: stepheniemeyerova.ic.cz

Kristen musí do Breaking Dawn hubnout!!!

24. října 2010 v 18:20 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Věřte mi, že při této zprávě mi málem vypadly oči z důlku. Důvod proč si režitér Rozbřesku, Bill Condon, přeje, aby byla Kristen štíhlejší prý je, že jako upírka by měla být štíhlá a elegantní. Copak ta holka může být ještě štíhlejší? Vždyť při pidi výšce asi 162cm váží 50kg.
Bude z ní chudáka anorektička. Ale zase na druhou stranu, jakmile se zbaví zlatých čoček a bude opět jen Kristen všichni uvidíme klasický nábitek na váze, Kris to má přece v hlavě srovnané!

Zdroj: stepheniemeyerova.ic.cz

Báseň od talentované Bebe!!!

24. října 2010 v 18:11 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Je normální napsat čtyři dokonaleé básně za dva dny? Možná pro Seiferta nebo Žáčka anbeo světového básníka jakým byl Byron nebo Keats, ale mladá děvucha, jenž á ukrutou zálibu v Twilight?!!
Kdo by to řekl, že?!! Teď můžete říct, že jendu takovou znáte. Bebe je vysloveně génius. Takhle je nejdelší a troufám si říct, že se mi aspoň líbí nejvíce a to má všechny prvotřídní!
Piště, co si myslíte vy, ale já se ještě vzpamatovávám:-)


Báseň pro Japera 2

24. října 2010 v 18:07 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Bebe je prostě super, má talent jak něco!!!!


Další báseň pro všechny páry Twilight:-)

24. října 2010 v 18:06 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Takže, další tvorba od Bebe, tohle je kratší, ale i tohle OPRAVDU stojí za to! Čtěte a určitě pokračuje v prozkoumaní jejího blogu :-)Je super!!!!Bebe je rypalka, takže tam najdete třeba i chyby ve filmech Twilight ságy:-)No super...! A opět pište, jak se líbilo:-)


Obchod pro vás

24. října 2010 v 18:02 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Takže, tady díky Facebooku jsem našla tuhle stránku. Já myslím, že pro hodně z vás je to VELMI milá stránka:-)
Většina je tam ze Stmívání, něco z Nového Měsíce a zbytek myslím, že nemají ještě tak moc vyrobené.
I když v normálních obchodech, třeba v Anglii toho mají právě fůru z Eclipse...hmmm...nevím, ale určitě je to fajn. Aspoň mrkněte a napište, co se vám líbílo nejvíc.


Báseň pro Jaspera

20. října 2010 v 17:18 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Tak TOHLE si musíte přečíst. Bebe je neuvěřitelně nadaná a to je trak mladá. Wow, taky jsem složila báseň, ale ne k Twilight a téhle se nevyrovná. Tleskám, fakt krása. Dává to takový smysl a je to dojemné:-)Jakobys opravdu byla Alice:-) Nejspíš si. Stephenie může skákat radosti. Její Alice existuje, ale žije v zapadákově jako je Česko:-)To neva, najde si tě.
Mrkněte a pak napište do komentíku, co si o tom myslíte. Je to super....?Pro mě jo!


Další obsazení Breaking Dawn

20. října 2010 v 17:15 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Ahojky, tady se vám opět díky Bebe hlásím s dalším obsazením. Žádné jméno mi nic neříká a jestli se vám taky jako mě nechce každé hledat na netu a porovnávat s tím, co znáte z knih nebo jen prostě z představivosti, tak počkejte. Bebe to pro vás určitě najde, ostatně to napsala na svůj blog:-)

Senna - Tracey Heggins
Zafrina - Judi Shekoni
Amun - Omar Metwally
Kebi - Andrea Gabriel
Benjamin - Rami Malek
Tia - Angela Sarafyan
Maggie - Marlane Barnes
Siobhan - Lisa Howard
Liam - Patrick Brennan
Vladimir - Noel Fisher
Stefan - Gari Weinberg
Garrett - Lee Pace
Mary - Toni Trucks
Randall - Bill Tangradi
Peter - Erik Odon
Charlotte - Valorie Curry
Alistair - Joe Anderson

Zdroj:http://twilight--saga--4ever.blog.cz

Robův nový projekt

13. října 2010 v 19:08 | Barrčaa |  Robert Pattinson
Takže po náročném projektu Twilight sága: Rozbřesk na dva díly bude Rob pracovat na tomhle, přečtěte si, je to fakt super.


Neuvěřitelné, ale kolují fámy o novém projektu našeho Roba! :*
Ze stránky SpanRansom.com:
Objevily se nové zprávy, že Robův nových projekt byl úspěšně odstartovaný a podepsaný! Detaily k tomuto filmu, který nese název 'The Insider' naleznete níže!
Jedná se o remake filmu 'Dark Arc' z roku 2004. Za tímto projektem stojí mayor studio. Potenciální režisér a jeden z producentů dostali jména a osobní čísla mobilních telefonů. Spolu s Robem jsou Emma Watson a Casey Affleck jedni z potenciálních hlavních rolí.

Zdroj: http://pattinsondaily.com

Staronový photoshoot Kristen, Roba a Taylora

13. října 2010 v 19:05 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Ahojky, takže tady tyhle fotky už dlouho kolují po netu a nejsou rozhodně nového vydání, ale teď jsou tady všechny. Nejsou nádherné?
Líbí se mi, ale jak na každé fotce je značný rozdíl mezi Taylorem a Robem. Jak fyzický tam povahový. Už jen jejich výrazy. Nevím jestli to udělali naschvál, ale je to super!

ujhtgr
žřč
ěš
zretz
vmnbvgc
ěščř
áotýá
xycv
wěč
áčřžý
polkmnj
Zdroj:http://pattinsondaily.com

Robert ve znamení Býka

10. října 2010 v 18:34 | Barrčaa |  Robert Pattinson
Tohle tu dávám kvůli jeho krásně fotečce z civilu a taky abyste si tak obecně po holčičím stylu přečetli, co je vlastně povaha Býka zač?!:-)
iuthzr
Zdroj: BravoGIRL (číslo 9, 22.4.2010)