To co žena chrání nejvíc je rodina, kterou si vybrala a rodina, která je její krve...Upírka to pociťuje dvakrát silněji

Prosinec 2010

Přání k Vánocům a Novému roku

23. prosince 2010 v 17:20 Něco pro vás!!
Tak a nakonec mám tady pro vás přání dne 23.12.2010, jelikož zítra už nebude čas....

Myslím, že v mém psaném výtvoru na krásné kresbě je řečeno vše. Jen....přeji to všem, kterým se Twilight aspoň líbí. Nezáleží, jestli zde chodíte, nebo jestli jste doslovně fanda. Tohle je pro všechny, kteří si našli cestu k Twilight sáze. Jak k filmům tak ke knihám...
Vaše Barrčaa

edrtfgz

Kellan s novou dívkou?

23. prosince 2010 v 16:44 | Barrčaa |  Ostatní herci....
A to spolu chodí? No to je pravda, ale doslova, protože oni vedle sebe opravdu JEN JDOU!:-D

ewrdrtfzu
Zdroj: BRAVO (9.prosince 2010)

Matt Lanter-Vampire Suck

23. prosince 2010 v 16:35 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Musím podotknout, že parodie na Twilight mi dělá fakt špatně. Ani jsem ji neviděla, maximálně pár minut na YouTube a chtělo se mi trochu zvracet, ale pokud se to někomu z fanoušků libí a nasměje se myslím, že je to fajn. Umí rozlošit ten rozdíl. Bohužel já ne.
Ovšem herec, který v parodii hraje Edwarde asi není tak hloupý jak jsem si myslela. Mimochodem jak vidíte na fotce, tak nalíčený vipadá fakt HODNĚ jako NÁŠ EDWARD.
Pokud je pravda, co zde píšou, a to často pravda není, tak tenhle klučina přišel o značnou část sebevědomí, když mu řekli, že málo hezký na Edwarda.
Cože? Myslím, že je naopak až MOC hezký. Nebyl by to ten mystický Edward v podání Roba, ale i tak, myslím, že je to husté. Tvůrci jsou asi někdy mača. To je jedno. Důležité že si vydělal, našel se a naprsoto proslavil díky Vampire Suck.
Čtěte dál....
awesedrftz
Zdroj: BRAVO (číslo 25, 9.prosince 2010)

Biografie Stephenie Meyerové

23. prosince 2010 v 16:28 | Barrčaa |  Super novinky!
Super ne? Těď si kromě Stephenieniho krátkého komixu o tom, jak vznikal Twilight můžeme přečíst celý její příběh. Obyčejný život ženy obložené čtyřmi chlapy:-) To bude jistě příjemné. Takže...hledejte fanoušci, hledejte zarytě v regálech knihkupectví:-)

dgfh
Zdroj: TopDívky (13/10 prosinec)

Taylor Swift a Taylor Lautner

23. prosince 2010 v 16:23 | Barrčaa |  Taylor Lautner
Zdravím, blogeři, těsně před Vánocemi. Přináším vám opět KONEČNĚ scany. Raději se nebudu zmiňovat jaké sem měla fofry a stresy, raději to příjemnější.....

Tohle jsem tu nedala kvůli Taylor Swift, protože mě tahle dívka opravdu nezajímá, ale tohle se týká dost Taylora. A pokud si přečtete už jen tu jednu větu i Taye, která má být pravda, zamějete se.
Mě to opravdu nedá, abych to nevyvrátila, takže bych ráda objasnila, že píseň Back to December Taylor zpívá ve filmu Hannah Montana, a to Taylora ještě ani neznala, natož aby se už v tu dobu potkali na natáčení Na svatého Valentýna, kde se údajně dali dohromady. Takže co....kdo už jim má věři co?
A ještě jedna maličkost. Co se týká Joea Jonase, tak ten ji nechal, protože ji nemohl vystát, ne kvůli Camille, tu ještě také neznal. Bohužel o ostatním vztazích nic nevím. Můžete si ty řeči, ale přečíst....hezké čtení...

kljhgf
Zdroj: BRAVO (číslo 25, 9.prosince 2010)

Jackson Rathbone-26years

21. prosince 2010 v 17:18 | Barrčaa |  Ostatní herci....
Tak se nám tady Jacksie hezky střetnul v jednom měsíci s Xavierem.
A zase nebudu přát nic jiného, než.......


hodně zdraví, štěstí, lásky a nervů

aasdf

DVD ECLIPSE NA PULTECH!

17. prosince 2010 v 16:53 | Barrčaa |  Zatmění(Eclipse)
Tak už mi bylo dnes v 12:22, kdy jsem se ještě bohužel vzdělávala, že máme Eclipse DVD na světě. Že už je skutečně hmatatelné. Ne jen imaginární.
Samozřejmě tuto informaci mi sdělila pražačka Bebe, co my? Kteří nebylíme v hlavím městě? Třeba se do Silvestra dočkáme:-)
A třeba nás překvapí. Takže....těšíte se, až budete mít celý film a spoustu bonusů doma? Já šíleně!!

Tohle je jen ukázka slavné scény, kdy Bella ,,pyskuje,, na Edwarda, protože se cítí ukřivděná:-) Kdo by na takové chlapa pyskoval co? Jen Bella:-D Nicméně k tomuto máte komentáře našich hvězd.
Možná je to přehnané, ale není jen Robův hlas tak specifický a rozhodně sexy?? Nejlepší, že když Bella odchází k Jakeovi na motorku tak Rob říká ze studia: Please, don´t leave me. A strašně se směje. Ten smích...! Nádhera.
No jde viděť, že herci jsou zcela jiní než postavy. A mají z toho očividně legraci:-D


První trailer pro Water for Elephants

17. prosince 2010 v 16:47 | Barrčaa |  Robert Pattinson
Ahojky, tak dneska velmi dobrou zprávou. A tou je, že vám přináším zbrusu nový pidi trailer, abyste pochopili, o čem vlastně je Water fo Elaphants.
Je to síla. On si pravdu ve filmu začne s Reese Whiterspoon. Což je super. On je jen chuďas a ona mi příjde, že bude nějaká velmi slavná hvězda cirkusu.
Nicméně, dva záběry na Roba a už zase vidíme ten jeho klasický ztrápený výraz, který tolik milujeme a slyšet v jedné sekundě jeho chraplák, ach....to je báseň:-)
No, ale musím vám sdělit, že nechápu svůj vnitřní pocit, že Roba OPĚT nakonec zabijou.
Je to taková doba a když vidím, že mezi hlavní postavy patří Reese, Rob a JEŠTĚ nějaký muž, tak myslím, že zákonitě půjde o trojúhleník, trochu jako Titanic.
Bohatá nešťastná dívka, boháč, který si ji vydržuje a najednou chudý krasavec Rob. No....nevím, mám z toho ten pocit.
O ČEM SI MYSLÍTE, ŽE VLASTNĚ BUDE WATER FOR ELEPHANT, PODLE TOHOTO VIDEA?


Zakladatel klubu-Esmé-Barrčaa

13. prosince 2010 v 19:02 | Barrčaa |  SAGAKLUB
Ahojky, tak jsem to napsala. Doufám, že si to užijete. Je to dlouhé, ale má to nadpisy. Tak třeba, když se chcete na Esmé Cullenovou jen informovat, jukněte na nadpis Její příběh. Nebo chcete vědět, jaký mám názor na Esmé a proč ji chci zastupovat? Jukněte na Můj názor.
Byla bych ráda, kdybyste mi napsali reakci do komentíku.
Vřelé díky, i za to, že chodíte na můj blog a líbí ses vám, co tady dávám.
Zdraví Barrčaa

Tak, Esmé Cullenová. To je tak trochu oříšek pro spoustu lidí a já nejsem výjimkou.
A proč? Mám dojem, že pro lidi, kteří viděli jen filmy, je Esmé taková obětavá mamina. Jenže neví o jejím životní a poživním příběhu nic. To není urážka. Já to taky nevěděla, dokud jsem se na to skutečně nezaměřila.
Přiznám se, že neumím vždy číst mezi řádky, takže jsem všechno o Esmé v knihách nezjistila a tak jsem si našla její životopis. Přečetla jej a zase jí o něco více chápu.
Její příběh:
Esmé Anne Evenson Cullen jako mladá zažila strašné věci. A vše se odehrávalo od doby, ve ktzeré žila. Rok 1885 v Americe nebyl zrovna klidný a rozhodně ženy neměli nějaé slovo v rodině.
Takže...otec ji vybral muže, ona jej nechtěla, ale nakonec, co zmohla, že? Muž jí bije, ubližuje ji fyzicky i psychicky a ona je zoufalá. Pži nástupu 1.světové války je nejspíš jako jediná Esmé neuvěřitelně šťastná. Její manžel odjíždí do války. Jenže vrátí sen, roku 1919 a vše se děje odznova.
Po zjištění, že je Esmé těhotná, utíká před svým masochystickým manželem. Což i chápu:-)Samozřejmě.
Žije se svou tetou velmi daleko. Jenže, když ji dítě v roce 1921 umírá následkem nemoci, je v koncích. Psychicky vyčerpaná a bez sil.
V tu chvíli se rozhodně vzít si život. A skočí z útesu.(Nepřipomíná vám to náhodou hlavní hrdinku New Moon???:-))
Carlisle a přeměna:
Samozřejmě všichní víme, že Carlisle byl doktor po dlouhá desetiletí. A pokud někdo skočí z útesu a někdo jej najde, asi putuje do nemocnice.
Tady přichází na scénu Carlise. Ovšem není to první setkání této zamilované dvojice. V době, kdy měla Esmé šestnác a lezla na strom si v Columbusu, kde žila s rodinou zlomila nohu. Samozřejmě ji ošetřoval Dr.Cullen. Už tehdy mu jistě přišla kouzelná, ale byla příliš mladá a hlavně ČLOVĚK.Což až do doby EDWARDA A BELLY bylo naprosto nemyslitelné.
A když se opět přesuneme do doby 1921, kdy je Esmé na smrt zraněná prosí o vysvobození. Carlisle je naprosto zdrcen tím, že se tak vnitřně krásná a šťastná dívka, kterou si pamatoval zmizela.
Nesnese pohled na její utrpení a tak....ji přes všechny své zásady přemění.
Esmé reaguje jinak, než by čekal. Nelekne se toho, co je. Nelekne se jej, jelikož si ho pamatuje a je jí okouzlená. Takže jistě se velmi krásné představit si, jak ji všechno učil a jak se přitom zbližovali. A tak začíná rodina Cullenů. už jsou tři, jelikož Carlisle má pod svým křídlem už Edwarda.
Můj názor:
Konečně jsem se k tomu dostala. Ale...chtěla jsem vás prostě seznámit se zajimavým životem Esmé Cullenové.
Všichni vidíme už na Elizabeth ve fi,mech Twilight, že hraje Esmé neuveřitelně přesvědčivě. Protože podle mě je určitě Esmé: krásná, vnitřně ji zvnějšku. Je štědrá, uslechtilá a zrátka DOBRÁ. Do morku kostí čistá.
Samozřejmě si své adoptivní děti bere jako děti a proto je občas přiliš rozmazuje, ale rozhodně je nikdy nepodcenila. Je hrdá na to, co její rodina dokázala. Je pyšná na to, co má. A nikdy by se toho nevzdala. Ani za lidskou krev ne.
Jelikož jí jediné dítě umřelo a jiné, jako upírka nemůže mít, je miluje pravou LIDSKOU láskou. Proto také tolik miluje dceru Edwarda a Belly. Jako babička se snaží Renésmé dát vše, co může.
Ale není tak sobecká, aby k tomu využívala dobrost Belly jako Rosalie. Je tak dobrá, že to snad ani není pravda.
Všichni členové rodiny jsou nápomocní a otevření všem ústupkům pro dobro lidstva a upírů, ale Esmé je nejvíce specifická pro dobu, ve které se narodila.
Edward je neuvěřitelně galantní a staromodní, jako bývali muži jeho doby. Carlisle zachraňuje životy, jako muži jeho doby. Je to takový hrdina. Ale nezachraňuje jen jako doktor, ale také myslí.
Co se týče Alice, tak ta se umí naprosto přizpůsobit dnešní době. Proč by si jinak tolik užívala dnešní kosmetiky, oblečení a bot, že?:-)
Emmet, to samé, plus je to bojovník. S tím bych se nebála nikam. Jasper je taky neotevřené téma. Ovšem je plný hořkosti, kterou redukuje Alice. Nicméně se snaží pomoc komu může a přitom je opatrný. Stále má v srdci, ale zradu, kterou na něm napáchala jeho stvořitelka.
No a Rosalie? Téma na celý den. Není zlá, to rozhodně ne. Je jen smutná, skrývá ten žal a ublíženost. To je myslím jasné už ve filmu Eclipse. Je přitom tak zranitelná. Ale Bellu má ráda. Ne hned, ale nakonec také zjistí, že dělá vše i pro dopbro Cullenových. Kromt oho svou rodinu skutečně zbožňuje.
Nikdo z Cullenů neměl lehký pozemský život. Možná naopak. Hrozný. Ale když se navzájem našli, všechno se uklidnilo. Jejich zvířené pocity a zlomená srdce.
Esmé je drží pohromadě. Miluje je stejně všechny. Carlisle je její psychická podpora, kteoru potřebovala i za lidského života. Edward je její ,,provorozený,, a jediný bez partnera, takže je šťastná, když najde smyls života-Bellu.
Alice a Jasper jsou sourodá dvojice plná neposednosti a protikladů. No a Emmet je pro ní nápoj humoru, který ve správných chvílivh redukuje Rosalie.
Všichni pro ni mají sentimentální hodnoty. A jsou to nejkrásnější, co kdy mohla získat.

Opět fotky z Isla Esmé

12. prosince 2010 v 13:06 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
No a tady opět fotky z Rozbřesku. Teď jsou teprve dostupné z Isla Esmé, ale nám to nevadí, že? Jelikož díky této cestě se odehrává další děj tohoto dílu Twilight ságy.
Rozhodně hezké. No a Rob jako v tom luxusním člunu?!! A pak s tím kufrem. Přímo tuhle scénu si z knihy pamatuju, ale nikdy by mě nenapadlo, že přři tom může Edward vypadat TAKKK sexy..
CO MYSLÍTE? PIŠTE PIŠ, NEMŮŽU SE DOČKAT:-)


Zdroj:www.stmivani.eu

Další a další fotky z Isla Esmé

12. prosince 2010 v 12:10 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Ahojky, tak tady jsem náhodou našla o jednu nebo dvě fotky navíc, které jsem tu ještě nedala. + Můžete si prohlédnout i tuhle stránku.
Užíjte si to....Fotky

Zdroj:loves-twilight.blog.cz

Xavier Samuel-27years

10. prosince 2010 v 22:06 | Barrčaa |  Ostatní herci....
Tak nedávno jsme slavili Petera asias Carlisle a teď tu máme i Xava:-)
Opět jednoduše a prostě:

Happy Birthday, Xavier!

werft

Bryce Dallas Howard krásná

5. prosince 2010 v 19:07 | Barrčaa |  Ostatní herci....
Takže, tohle je maličkost, ale i tak je důležité dávat tu jiné herce než Rob, Kris a Tay ne?
Tohle mi poslala Bebe, tedy nevím z jakého je to časáku, tímto se omlouvám zdorji, protože můj zdroj byla Bebe:-D:-P
Jukněte, první scan z dálky celé šatky a druhý komentář.
nhbv
ščřtz

Carlisle vypráví o boji

5. prosince 2010 v 19:02 | Barrčaa |  Zatmění(Eclipse)
No a nakonec, ale ne úplný neboť tyhle videjka na YouTube můžete shlídnout i další v nabídce, tu máme doktora Cullena, tedy přesněji Petera Facinelliho, jak nám představuje svičení Cullenových na boj s krvelačnými novorozenými:-)
Kdo by řek, že při natáčení se TAAAK zapotíte, co? Takové rozcvičování atd...:-P
Co myslíte?


Meadow/Louka

5. prosince 2010 v 19:00 | Barrčaa |  Zatmění(Eclipse)
No a další videjko, které by mohlo být v bonusech DVD ECLIPSE je i tohle. Bože, jak někdo mohl jen vymslet natož udělat tak nádhernou letní louku, viďte?!!
Pište váš názor a pocity z tohohle videjka. Díky moc:-)