To co žena chrání nejvíc je rodina, kterou si vybrala a rodina, která je její krve...Upírka to pociťuje dvakrát silněji

Duben 2011

Zbrusu nové foto z Breking Dawn!!!!

28. dubna 2011 v 21:49 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Tak z toho jsem byla paf. Kukejte na ty super nové fotky. Pane Božé, jesště jsem to neviděla a už vidím, jak ten Rob toho rozervané Edwarda zase zahraje. V tomhle díle jde už i víc než dříve. Jde tady o poloupíří dítě. A Rob....no, asi se v tom kině zblázním, kdo jde do toho semnou? Možná jen tak plácám, ale jsem teď v novém víru krásných informací, takže....mě omluvte.
Mrkejte jak nádhernou momentku ze scény v moři. Představovala jsem si to jinak, ale musím říct, že tím vodopádem fakt dodali. A ten Edwardům prsten....tak mu sluší!!!:-)
Asi se zblázním nedočkavostí, proč až v listopadu??????:-O
Dál tady máte i Aro, naše vlky, ostříhanou Alice:-), jak jí lezou ty její elfí uši:-P a nové postavy, na které se těšíme moc a moc!!
KLIKEJTE:

Zdroj: http://www.facebook.com/#!/pages/STM%C3%8DV%C3%81N%C3%8D/212794941583

Nové stillky k Breaking Dawn!!!

28. dubna 2011 v 21:43 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Nezdá se vám, že krom toho, že jsou to krásné fotky, tedy hlavně jako Bella a Edward, tak už se Kris usmívá mnohem něžnějí než dřívě a Rob se dívá tak nějak.....i když ne. Rob a ten jeho krásný pohled tu byl vždycka, ale Kristen...no nevím, nevím, ale je to super!!!!


Zdroj: stepheniemeyerova.ic.cz

Rob na premiéře WfE v Berlíně-BOMBA!!!

28. dubna 2011 v 21:39 | Barrčaa |  Robert Pattinson
Ahojky, dnes jsem se nechystala tu nic dát, ale jen sem se tam mrkla na facebook a tohle našla na tomhle super profilu: http://www.facebook.com/#!/pages/STM%C3%8DV%C3%81N%C3%8D/212794941583

Krom toho tedy tohle video, kde je to sice přeložené do němčiny, ale angličtinu tam chytíte. Rob vypadá naprosto božsky v tom hnědém kvádru. Moderně, ale se starou elegancí, žeru to!!! A to je pro mě novinka. Rob skutečně mluví Kris jako o svojí přítelkyni!!!!


Robert Pattinson A-Z, Acting part 2

27. dubna 2011 v 18:51 | Barrčaa |  Překlady anglických knih
Hraní

Robert nikdy nezvažoval, že se stane hercem, když byl mladší. Myslel si, že skončí u hraní na piano v baru a pitím whisky. Nikdy se neviděl jak dostává práci od 9 do 5 v kanceláři, ale toužil být jednou starým mužem hrající na piano, hrající HUDBU.Hudba byla, a pravděpodobně vždy bude jeho velká vášeň.
Drama klub, který dívky z restaurace navštěvovaly se jmenoval Barnes Theatre Club. Bylo to profesionální běžící divadelní studio, které poskytovalo lidí z Barnes a West Molesey ve skvělých hrách a sledování po dalších 30 let. Bylo to perfektní místo pro start Robovi kariéry.

Robert Pattinson A-Z
Sarah Oliver
John Blake publishing

Robert Pattinson A-Z, Acting part 1

25. dubna 2011 v 19:18 | Barrčaa |  Překlady anglických knih
Hraní

Když sledujete filmy s Robertem Pattinsonem, vypadá tak přirozeně na plátně, jakoby by byl herec odjakživa. Je tak přesvědčivý ve svých rolích, že si můžete myslet, že přebýval na nejlepším jevišti v Londýně a učil se svému řemeslu, ale nemůžete být vzdálenější pravdě. Rob nikdy nebyl hvězda školního jeviště a jeho rozhodnutí dělat herectví, jako koníček přišlo, když měl patnáct.
Během začátku interview prozradil novinky Daily Mail: ,,Všechno to bylo velké překvapení, hraní a sláva. Ve škole jsem nikdy nehrál. Můj táta byl v restauraci a viděl skupinu hezkých dívek a rozhodl se jít a zeptat se, kdy by měly být. Ony řekly, že jdou do drama klubu, tak on řekl, že by bylo lepší jít dolů taky. Bylo to jednou, kdy udělal něco takového. Šli jsme tedy dolů a já začal pracovat v zákulisí. Potom jednoho dne jsem byl jediná možnost na hraní hlavní role. To bylo poprvé, co jsem hrál a ,,nějak,, získal agenta.´´

Robert Pattinson
Sarah Oliver
John Blake publishing

Fan video Water for Elephants

25. dubna 2011 v 19:05 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Ahojky, tohle je moc hezké. Sice to není atkový rozdíl, ale řekla bych, že je hezčí než oficiální trailer:-)


Česká premiéra WfE

22. dubna 2011 v 18:45 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Tak tohle je bomba. Ani jsem nedoufala, že to dají do našich kin. Ale asi těm tupcům došlo, že na to lidi půjdou, když ej to hvěvzdné obsazení a super příběh. Tak mrkejte. Roba uvidíme na velkém plátně ještě před Breaking Dawn part 1 už 19.5.2011


Speciálně scéna s WfE

22. dubna 2011 v 18:40 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Scéna z vlaku po tom, co Rob(Jacob) dostal jemně řečeno přes pusu. Je to strašně hezky symbolické. A končí to...no těším se na to...!

Premiéra Water for Elephants!

22. dubna 2011 v 18:35 | Barrčaa |  Robert Pattinson
Premiéra měla být plánovaná na 15.dubna, ale tohle bylo 17.dubna v New Yorku. Nicméně premiéra byla. A já tady pro vás mám fotečky-ameterskou a pořádkou i s čerstvě vdanou Reece:-)


Zdroj: stepheniemeyerova.ic.cz

Kris v novém photoshootu

22. dubna 2011 v 18:30 | Barrčaa |  Kristen Stewart
Tak konečně je zveřejněn nějaký další photoshootek s Kristen. Fakt pěkný. Nic přehnaného, je tam milá:-)

Zdroj: stepheniemeyerova.ic.cz

Po skončení natáčení....

22. dubna 2011 v 18:25 | Barrčaa |  Ostatní herci....
Zde jsou přistiženi naši herci po konečném skončení natáčení Breaking Dawn. Chápete, že oni už vlastně VÍ, JAK TO VŠECHNO BUDE:-D:-D A my ještě musíme pár měsíců počkat!!!:-)


Zdroj: stepheniemeyerova.ic.cz

Taylor na plákatu

22. dubna 2011 v 18:20 | Barrčaa |  Taylor Lautner
Zcela nový plakát ke zcela novému filmu Taye. Abduction(Únos). Má to být triller, když Talor příjde na to, že byl jako malý unesený tajnou organizací a tak po tom začne pátrat. Po jeho boku zde hrají Victor Slezak a Lily Collins.Zdroj: stepheniemeyerova.ic.cz
osobnosti.cz

Kellan v novém filmu

22. dubna 2011 v 18:15 | Barrčaa |  Ostatní herci....
Ahojky, jsitě všichni víte, že všichni herci Twilight pracují na tom, aby se tak nějak vyškatulkovali ze svých nesmrtelných psotav Stephenie Meyerové. A taky protože určitě chtějí využít šance v kariéře, která jim byla dopřána.
Tohle by mohl být super film. Fotky z Kellanova filmu Love, Wedding, Marriag.

Zdroj: stepheniemeyerova.ic.cz

Robsten těsně před POLIBKEM!!!

22. dubna 2011 v 18:10 | Barrčaa |  Vztahy..
TAK TOHLE JE OPRABVDOVÁ BOMBA. Po dalším půl roku, kdy jsem vám tu dávala nekvalitní, ovšem jistě nefalšované fotky Roba a Kris těsně před polibkem, se tu objevuje dokonce i video.
Upřímně vám musím přiznat, že já v jejich vzah nikdy nevěřila. Lidi přeci spolu mohou pracovat a přitom být přáteli i při tak silném příběhu, anebo(i když se mi to nelíbí) si můžou hodit jen flirt.
Jenže tady to vypadá, že po totalním skončení natáčení Twilight ságy to konečně vyšlo. Třeba jsou fakt tak super a dva roky to dokázali skrývat, ale nevím nevím, když oni pořád i do knih, které jsem si přivezla z Angli hlásají: Rob je skvělý kamarád, Kristen je fajn holka.
Nic o lásce. Ale myslím, že tohle tentokrát nemůžu zpochybnit ani já. Víte, bojím se, že se dají dohromady, ale tlak a málo času je rozdělí a bude to líto i mě(+polovině planety):-D
Uvidíme....my můžeme opravdu jen čekat. Ale Kristen byla s Robem na premiéře Water for Elephants, takže....hmmm:-P

Zdroj: stepheniemeyerova.ic.cz

Knihkupectví v Anglii

19. dubna 2011 v 18:45 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
To sme si to šli jen tak kolem Trafalgar square, kde to žilo tak,ž e se mi z toho točila hlava a najednou vidím nápis známého knihkupectví. Jenže už jsem zapomněla název:-P
Nicméně bylo zavřelo. Šli jsme tedy dál, ale nedošlo mi, že se budeme vracet stejnou cestou. A to už bylo otevřeno.
Takže krom toho, že to mělo tři patra i s kavárnou Starbucks, kterou jistě všichni znáte a kde dělají nejlepší kafé latté:-), tak ve spodní části, kam jsem zamířila, to bylo asi obrovské jako Vladislavský sál na Pražském hradě, i když tam jsem nikdy nebyla:-D
Světová, anglická, evropská literatura a teď to šlo od trillerú, sci-fi, fantasy, historické, sport atd....prostě masakrózní, že byste tam v tom úžasném sklepě mohli strávit celý den. Ztrácela jsem docela naději, jestli tam mají vůbec něco okolo upírů, nemuselo to být Twilight a nikde. Bylo to tak velké, že jsem si sekce Teenage Fiction všimla až při odchodu, takže jsme tam byli další půl hodinu:-) Dávám zde fotky, jak úžasné to mají roztřízené a že je tam toho fakt hafo a to je jen pro mladé, já bych třeba řekli, že mají super knihy podobného druhu i mezi dospelími a to bylo dvakrát větší, drsné.
Všimněte si toho bílého vázání Twilight ságy, to bylo fakt nádherné, takové ušlechtilejší a řekla bych, že působily děsivěji, enž ta obyčejná černá, ale nestěžuju si. Další upírské věci třeba Crescendo, které vyšlo i u nás, ale já to třeba nečetla, anebo poslední díl Vympýrské Akademi, což mě osobně zajímalo, ovažovala jsem, že koupím, ale nakonec jsem řekla, že nejdřív to splaším česky a pak budu louskat anglicky. Měli tam i něco jako komiksového(tedy velmi obrázkového) neoficiálního průvodce natáčení Twilight. Takže u nich máte na výběr na stejné téma u Twilight třeba tři knihy, to je hodně dobré.
PLUS jsem u opravdového odchodu viděla všechny tři stolní hry k třem natočením filmům Twilight viz fotka.
Teď už mrkejte....