To co žena chrání nejvíc je rodina, kterou si vybrala a rodina, která je její krve...Upírka to pociťuje dvakrát silněji

Květen 2011

Robert Pattinson A-Z, Ashley Greene

31. května 2011 v 21:02 | Barrčaa |  Překlady anglických knih
Ashley Greene

Rob nebyl jediný herec, který musel čelit odporu fanoušků, když byl poprvé zveřejněn Twilight seznam osazení. Někteří fanoušci byli proti, aby Ashley hrála Alice, ale dlouho se netrápila, protože oni jen vyjádřili obavy, že je moc vysoká a má moc dlouhé vlasy-neptali se na její herecké schopnosti tak jako u Roba.
Ačkoli je Ashley jedna z Robových kamarádek, mužský herec, kterému je nejblíže je Kellan Lutz(Emmet)-znala ho dříve, než byli obsazeni. Protože jsou Kellan a Rob blízkými přáteli a Ashley s Kristen jsou také kamarádky, často se všichni baviili na Robovém hotelovém pokoji. Na Ashley opravdu udělaly dojem Robovi muzikální schopnosti., rozhodla se tedy, že se potřebuje naučit na hudební nástroj také-ona je jediný člen Cullenovi rodiny, který není schopný to udělat. Když se rozhodla hrát na kytaru nebo piano, Rob se nabídl dávat ji hodiny. Zdá se být velmi trpelivým a porozumí, takže dělal skvělého učitele.
Nedávno dala Ashley mazagínu OK! pohned na opravdového Roba: ,,Není nejdružnější. Není jeden z těch lidí, co jsou a mluví s kýmkoliv. Je jako poustevník a trochu mrzutý. Dostal se do záře reflektorů, ale stále s tím smlouvá. Myslím, že je to těžké pro každého.´´

Robert Pattinson A-Z
Sarah Oliver
John Blake publishing

Ilustrovaný průvodce Twilight ságou

28. května 2011 v 14:18 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Tak tady už máme na skladě knihu, o které jsem se již zmínila před nějakou dobou. Zde ji máme u v češtině, takže se na pultech objeví velmi rychle. Ale kdybyste to chtěli mít dřív a objednat, tak tady....http://www.arara.cz/product/349183

První foto z natáčení Cosmopolis

28. května 2011 v 11:29 | Barrčaa |  Robert Pattinson
Je to první foto z filmu kterému se Rob začal věnovat plně 24.5., tedy před pár dny. A na fotce je přímo Rob, no uvidíme jak to bude super a krásné jako zatím všechny Robovi filmy. Určitě to bude mít charakter. A nejspíš nějakou lásku...? Ale to jen odhaduju:-P
Nicméně tohle se natáčí v Torontu, což je v Kanadě. Kristen naopak odjela do Londýna na natáčení Sněhurky a Myslivce(SnowWhite and Hunsman). Což by bylo fajn, protože je do citově a kořenově Robův domov, ale zrovna musel odjet na úplně jiný konec země. Smůla, pro ně. Jak dlouho to vydrží? No, nebudeme se tím raději zatěžovat. Stejně to asi nemá šanci vydržet, ne? Takový nátlak a zrovna na ně! Počkáme si....
Těšíme se, že v listopadu na propagaci Breaking Dawn part budou zase dlouho a často spolu. I když pořád a stále pod objektivem novinářů.....:-(


Zdroj: stepheniemeyerova.ic.cz

Krásná FANka B+E na ,,smrtelné posteli,,

28. května 2011 v 11:23 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Tohle je fakt krásné. Je to pekfektně udělané. Jen si říkám, kolik hodit u toho dotyčný člověk musel sedět. Ale snad se mu to vyplatilo naší vděčností a radostí, protože je to udělané skvělě a asi tak nějak bych si situaci, kdy je Bella na pokraji smrti představila. Celý Edík a Bella jak se říká ,,na šrot,,.
Těšíme se i na to, jak to bude na plátně, že jo?!!!:-)


Zdroj: stepheniemeyerova.ic.cz

Krasaveček BooBoo

28. května 2011 v 11:20 | Barrčaa |  Ostatní herci....
Tohle zveřejnil sám BooBoo Stewart. Kdo by řekl, že tak malý klučík, ketrý je v Twilight považován za malého vlčíka, má takové svaly, co? No pro fandy to je jen podívání:-)


Zdroj: stepheniemeyerova.ic.cz

Taylor při natáčení Abduction

28. května 2011 v 11:18 | Barrčaa |  Taylor Lautner
Akční, trochu mystický film Abduction, ve kterém si zahrál Taylor a který jsme ještě neměli šanci vidět bude jistě super. Ale tady je pro všechny fanynky jistě něco velmi zajímavého. Jen jedna ubohá fotečka, ale nemluví to o všem...?:-P


Zdroj: stepheniemeyerova.ic.cz

Kris v klipu pro MTV Movie Awards

27. května 2011 v 22:55 | Barrčaa |  Super novinky!
Takže tady slíbený skit s Kristen. Musím říct, že jí to opět sluší. Ale ona tak často mění účesy, že už se ani já neorientuju :-D
Je to taky vtipné a Kristen je klasička.
Připomínám, že naše tři hlavní hvězdy již 5.6.2011 představí na MTV MOVIE AWARDS HISTORICKY PRVNÍ TRAILER K BREAKING DAWN!!!
Těším se moc!!!! A docela mě šoklo, že už je tak brzo, ale asi to bude jen takový spot a oni říkají, že trailer, ale ASPOŇ NĚCO!!!:-P Jsem natěšená jako malé dítě.
Co nejdřív se pokusím dodat, jestli to budou zase nad ránem vysílat i na našem MTV s překladem, který beztak bude dělat Libor Bouček, ale to jen typuju z předchozích let.
Mrkejte....

Taylor v klipu na MTV Movie Awards

27. května 2011 v 22:51 | Barrčaa |  Super novinky!
Ahojky, pozdě, ale přece. Super zpráva opět z facebooku. Tay i Kristen už natočili fajné opět vtipné reklami s trhlým moderátorem MTV M.A., které se koná už 5.6.2011
Lidi a víte proč????? Zde bude představen úplně PRVNÍ TRAILER K BREAKING DAWN!!!
SÍLA, CO?
Tak mrkejte!!

1.oficiální plákat k Rozbřesku

25. května 2011 v 13:33 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Tak tohle by měl být první a oficiální. Líbí se mi moc, že oni fakt dodrží na těch promo atd...ten název toho filmu. Rozbřesk fakt vypadá jako rozbřesk.:-) Stejně jako Zatmení, Nový měsíc atd...chápete, ne :-P No nic, je to pěkné, moc, ale těším se, až tam budou naše postavy.
Jinak děkuju tomuhle profilu, že tady dává ty nejlepší věci:
Tady plákát:

Bomba graf k Breaking Dawn

25. května 2011 v 13:25 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Tohle je snad ete lepší graf. Než na to mrknete, tak si odpovězte na otázku-Na co čekáte z Rozbřesku?
-Svatba
-Volturiovi
-Bella upírem
-Renesmée
-Sex scénu
??
Musím přiznat, že bych volila asi víc variant a to všechny :-) Strašně mě zajímá celý ten film a speciálně ty dva posledný díly, protože tahle kniha se mi asi líbila nejvíce.
Strašně se těším na Edwarda ve svatebním kvádru a Bellu v dobových šatech, na které byl Edward jako člověk zvyklý.
Volturiovi mě zajímají, jako co zase provedou...:-P
Bella upírem....hmm velice žhavé téma a asi nejzajimavější
Renesmée možná vím, jak budou vypdat herečky, ale jak to zahrají a samozřejmě ve spojitosti s Taylorem neboli Jakem, protože jsem romantička a jejich nevinná láska mě fakt táhne.
No a to poslední? Nemohla bych napsat, že mě to nezajímá, protože bych lhala. Těším se moc jak bude zahrána ona prekerní situace, kde Rob rozkouše polštáře a urve postelovou bočnici:-P Ale lidi.....-mrkněte, jak jsou lidi perverzní!!!!!!:-D

Graf k Water for Elephants

25. května 2011 v 13:20 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Tak to je super. Moc chválím zakladatele tohodle profilu....Proč jít na film Water for Elephants? Tak jsem ráda, že převážila tužba vidět Roba, protože tam byl fakt neuvěřitelně skvělý a ne jen protože je to Rob, ale protože je to skvělý herec. Ale moc se mi libí, že zůstávají jedinci, kteří to chtěli vidět, protože četli knihu. Jsem ráda, že se aspon trochu u nás ještě čte:-) A hlavně takové silné příběhy:-)


Nejspíš známe náctiletou Renesmeé

25. května 2011 v 13:17 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Ahojky, tak to je super. Tak jednou za čas vlezu na facebook a co teď nevidím? Naposledy to byly super exlusive fotky z natáčení BD a teď je to neoficiální fotka dívky, která bude hrát Renesmeé v pokročilém věku. Je fakt krásná a je podobná Mackenzie, která hraje malou R. A navíc, jak tam někdo komentoval, fakt bych věřila, že je to Bellina dcera. A jsem prostě šťastná, že se tak moc drží předlohy, kdyby to tak bylo ve všech folmech podle knih, ach jo.....:-) No nic, aspoň tady to je.


Rober Pattinson A-Z, Anna Kendrick part 2

19. května 2011 v 19:11 | Barrčaa |  Překlady anglických knih

Anna Kendrick

Rob si s Annou užíval hodně času ačkoli strávil většinu času s herci, kteří hráli členy rodiny Cullenů a s Kristen. Bavil se s Annou i zbytkem týmu ,,lidských herců,,. Jeden večer byl vyfotografovaný s paží kolem Anny předstírajíc, že ji líbe její tvář. Jen si pohrávali, ale media zveřejnila, že mezi nimi něco je a fotky se brzy objevily na stovkách blogů a webů.
Musí to být opravdu trapné pro Annu a Roba mít jejich osobní fotky vsude na očích.


Robert Pattinson A-Z
Sarah Oliver
John Blake publishing

Jen pro mě Robert:-)

19. května 2011 v 19:01 | Barrčaa |  Twilight artefakty aneb Twilight věci
Za tohle jsem byla fakt šťastná. Robovi narozeniny jsem tedy neoslavila přesně pátek 13. protože to byl fakt pátek 13. s velkým P a tak to nevyšlo.
Ale kino, kde jsem konečně shédla Water for Elephants a dostala i narozeninový dort pro mě, ale platonicky vlastně pro Roba se událo v útery.
No a já vám tady musím dát fotečky. Hele, možná to nevypadá bombovně, ale napoprvé mi to stačilo:-) A hlavně, já teda na sladké nejsem a dorty už vůbec, ale tenhle byl SKVĚLÝ:-) Kéž bych se s vámi mohla podělit. Tak vám posílám ještě ty poslendí kousky, co zbyly přes comp:-)


Twilight sexy trička

19. května 2011 v 18:56 | Barrčaa |  Twilight artefakty aneb Twilight věci
Ahojky, konečně je na skladě opět tahle krása. Máme tady Bellu i Eda:-) Sama Bebe by mohla říct o osobní zkušensoti, doufám, že se jí to stále líbí:-)