To co žena chrání nejvíc je rodina, kterou si vybrala a rodina, která je její krve...Upírka to pociťuje dvakrát silněji

Červen 2011

Luxusní fotky z natáčení Rozbřesku

30. června 2011 v 19:59 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Naprosto krásné a super fotky. Řekla bych, že u každé uhádnu v jaké je to situaci, ale už teď prostě vidím jak to bude romantické a silné. Na Isla Esmé to je bez debat, ale i dál. Líbí se mi drobná Kris v tom Robově svetru, jak často se budou pusinkovat a taky jak ji už Rob spacifikoval a o volnáých chvílích si dá už i Kris cigárko:-)
Bože, jak vidím, jak pořád dokonalá líčí upíry,.....to muselo být práce a práce. Chudíci maskéři a tak podobně. Nemluvím o Robovi jak se jen TAK promenáduje do půl těla nahý. To nám dělají naschvál?????????????
A nemůžu si nevšimnout, že při scéně v noci u vody, kdy do toho Bella doslova skočí pohlavě spolu s Edwardem, má plavky:-) Ne, to není perverzní, jen že v knize měla dilema, že je trapné si je brát, ale chápu, že ve filmu je to tak trochu hodně jinak. I Ed má plaky. Kris má mimochodem pěkné i ty zelené i ty bílé plavky. A už se těším-ta fotka, jak tam proti sobě stojí. Ach, jak upraví Edwarda na měsíčním světle, asi spadnu v kině pod sedadlo. Už te´d mi z toho buší srdce napětím:-)
Tak se taky pokochejte a napište, co vy na to:

Zdroj: facebook.com/stmívání

PS: jedna otázka: proč pořád Edward a Bella ve filmu hrají šachy? Copak si Bella myslí, že ho přemůže?? No to se těším:-)

Oficiální kalendář Breaking Dawn

30. června 2011 v 18:41 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Víte, z tohohle jsem trochu zmatená a dost mimo. Tohle má být jedna z fotek na oficiální kalendář Breaking Dawn, který již očividně vyšel, když jsou zveřejněny i domácí fotky kalendáře, ale promo ještě není, tak co to je za bordel?
Říká se, že tohle bude promo fotka, ale to už by byla venku. Je to jakoby ten kalendář někdo dělal tajně anebo mimo smlouvu.
V minulém článku jsem vám dala, jak fotili Promo a vypdali zcela jinak. Tohle mi navíc nejpříjde dost kreativníí a tak nějak dostačující k tomu rozpůlenému poslednímu dílu. Moc se mi to nelíbí. Vypadají tam tak uměle. Rob tam nevypadá jako opravdový Edward-je moc uhlazený(teda vlasy:-D)
Takže doufejme, že je to velmi podařený fanmade, který začal šířit hodně velké spekulace:-)

Mrkejte a pište názory:

Zdroj: facebook.com/stmívání

Za scénou promo Breaking Dawn?!

30. června 2011 v 18:34 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Takže tu máme už v pořadí se čtvrtým následujícím filmovým dílem Twilight novinku-na netu se nám ukazují fotky z focení PROMO BREAKING DAWN. Vypadá to neuvěřitelně slibně. Já si to možná namlouvám, ale vzhledem k tomu, co vím a viděla jsem třeba na předávání cen MTV MOVIE AWARDS....nepřipadá vám, že Kris na toho Roba kouká jinak? Ona musí být ořech-vypadá na to, že je komplikovaná jako Bella, akrotá asi Robovi odolávala dýl, než Bella Edíkovi. Té to trvalo asi tak 5 sekund.-D Pak už se nechtěla odtrhnout:-)
Je to super i s malou Mackenzie a Tayem. Chudák, jak se musí cítit, jako pedouš? Proboha, má hrát lásku k tak malinké sladké hočičce? Ne, tak on to určitě bere jako práci a spíš ho obdivuju, že to tak zahraje, ale na to si ještě rok a půl počkáme, než je uvidíme spolu, že....!!!!:-(!!!!!
Jeďte dál a mrkejte, co následuje za fotky. Je to fakt zajímavé..!


Nové fotky z natáčení Cosmopolis

30. června 2011 v 18:28 | Barrčaa |  Robert Pattinson
Jak už jsem u jednich fotek zmínila, tak Rob hraje v tomto filmu DOKONALÉHO. Ale fakt, pokud ještě někdo neviděl, tak mrkejte, tak že je tu skutečně tak namaskovaný, oblečení a nevím, co ještě. Musím říct, že se mi ten styl líbí. Ale mě by se líbil i jako feťák(samozřejmě jen postava):-). Jinak jako trosku už jsem ho viděla v How To Be a i tam mě dostal:-) Takže...je těžké docílit, aby se mi nezavděčil:-) Co u vás?
Takže se dívejte, nejspíš nějaká dortová bitka:-D Jeďte dál a mrkejte i na další fotky.


Zdroj: facebook.com/stmivani

Angela Sarafyan - 28 years

30. června 2011 v 18:19 | Barrčaa |  Narozeniny
Ahojky, nic vám toho jméno neříká? Tak já vám tedy oficiálně představuji Tiu- z Egyptského klanu- z Breaking Dawn. Co jsem četla, tak většinou lidi s ní nejsou spokojeni a nepředstavovali si ji tak. Jasně že ne, každý mám ejinou představivost a filmaři se musí té Stepheniině jen zdáli přiblížit. Mě je líbí, protože má takové ty severoafrické rysy a je rkásná se světlýma očima, ale jak ji dají rudé a trochu přikrášlí, což umí u filmu vynikajícně, tak bude skvělá. Věřím, že bude bombovní. No, posuďte sami..:-)

Plus, samozřejmě dnes slaví narozeniny. Nenáme ji nikdo dobře, skoro vůbec, ale i tak přeje již teď všechno nejlepší, že ano:-) Tak všechno nej..., Angie..::-)


Návrhářka Belliných svatebních šatů

29. června 2011 v 21:05 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Nejlepší návrhářka pro Belliny svatební šaty? Carolina Herrera. A mrkejte na její skvělou a různorodou kolekci. Já osobně jsem styl těch prostředních, ale hlavně se těším a ty Belliny!


Zdroj:http://www.facebook.com/#!/twilight

Nejvíc sexy muž roku? Robert? Taylor?

29. června 2011 v 21:02 | Barrčaa |  Robert Pattinson
A zase to můžete ovlivnit hlasy. Kdo vyhraje nejsexičtějšího muže roku? Musím řícct, že konkurence je velká a vy se na ni můžete podívat. S většinou souhlasím, protože to nejsou všichni krásní chlapy, ale ZAJÍMAVÝ chlapy a to je dělá nejvíc sexy, ne? Třeba kluci z Gossip Girl, nebo ještěři jako Brad Pitt nebo Johny Depp a JOE JONAS!!!! To je něco pro mě. Dále charizmatičtí kluci jako Justin Timberlake nebo Edward Garfield. A super je, že tady máme i Kellana Lutze a Jamieho Bowera a hlavně Taye s Robem. Nebo wow Ryan Gosling nebo James McAvoy!! A dokonce i ,,sousední,, upíři z Vampire Diaries Ian Somerhalder a Pau Wesley. Je jich celkm 70!!!!! Tak hlasujte, je to docela fuk, ale mohl by to být někdo z Twilight, aspoň na přední příčce:-)


Zdroj:http://www.facebook.com/#!/twilight

Schopnosti hvězd Twilight ságy

29. června 2011 v 20:54 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Tohle je super. Tak trochu anglicky a mě se to celé nechce překládat, ale zhruba vám shrnu, co tam píší o naší top 3. Nesnáším, když se někdo upřednostňuje před jinými, takže pokud budete někdo chtít zhruba, nebo klidně úplně přeložit i ty ostatní herce, o kterých pravda tolik nevíme jako o naší top 3, tak klidně písněte do komentů, ráda to pro vás udělám.


O Robových talentech.....no, shrne se to prostě do jednoho. Jeho ohromná muzikálnost, kterou vlastně už popisovala na začátku knihy Robert Pattinson A-Z Sarah Oliver a já jsem vám to již přeložila, tak se můžete mrknout. Jeho krásný hlas je opravdu fenomén a tak se zmiňují o dvou písních, které moc dobře známe, jenže složil k Twilight. Pak dokonce přidávají informaci, že něco složil i do filmu How To Be, který je fakt zvláštní a je neuvěřitelné, že v některých chvílích je nudný, ale pak se upe směju..
Dále chváli jeho modelig, protože ho jako mladý dělal. (Ještě že se dal na herectví)
Kristen je zde zmíněna také jako muzikantka a to díky filmu Into the Wind a samozřejmě Runaways, kde ztvárnila rockovou zpěvačku.
U Taylora je to jasné. Bojová umění. Dělal je ještě před Twilight ságou a naprosto perfektně se mu hodily v dalších dílech a v novém filmu, který připravuje Abduction.
TAKŽE...JSOU TO HVĚZDY SE VŠÍM VŠUDY:-)

Zdroj: http://www.facebook.com/#!/twilight

Hlasujme na Teen Choice Awards

29. června 2011 v 20:44 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Ahojky, myslím si, že to nemusím moc ,,ohovárat,, jak by řekli Slováci:-) Prostě hlasujte pro Eclipse, aby vyhrála anketu nej Film. Času ještě dost, ale víte jak to letí...! Je to Teen Choice Awarda( Je to váš ,,pubertální,, hlas:-P) Tak hlasujte....http://www.teenchoiceawards.com/index.html

Zdroj: http://www.facebook.com/#!/twilight

Robert Pattinson A-Z, Auditioning part 4

28. června 2011 v 18:03 | Barrčaa |  Překlady anglických knih

Konkurzování

Robův poslední konkurz 3

Catherine byla nadšená, že našla perfektního Edwarda a velmi s užila natáčení Roba a Kristen v Twilight. Během natáčení řekla VHM: ,,Cítím se šťastně při natáčení Roba a Kristen, protože jejich tváře jsou tak krásné. Jsou tak expresivní. Jejich pleť je tak porcelánová a někdy doslova sleduji monitor a říkám: , Oh, jsem nadšená!´ a skáču nahoru a dolů. A neříkám nic, protože je chci udržet v momentě. Někdy se cítím, jako bych tady získávala zlato. A to je vzrušující.´´
A Catherine nebyla první režisérka, která se cítila, jakoby měla zlato, když objevila Roba. Režisér How To Be (2008) hledal pro svou hlavní roli muže rok a půl, než jej našel. Oliver Irving věděl hned, že Rob může hrát roli Arta, protože rozumněl té postavě a naprosto si rozumněl s ostatními členy štábu.
Robert Pattinson A-Z
Sarah Oliver
John Blake publishing

Normální chlap vs. Edward Cullen

28. června 2011 v 17:55 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Tohle je naprosto boží! Našla jsem to upe náhodně, ale ten kdo to psal to fakt vychytal. Přesně tak by se Edward choval a nechoval. A tady je pro všechny holčiny, keré váhají nad chozením nebo rozchodem s nějakým klukem pěkné porovnání.
Samozřejmě nechci naznačit, že máte celý život čekat na Edwarda Cullena, protože BOHUŽEL upíři neexistují, ale zvažte jestli ten, o kterém přemýšlíte stojí za to, když si představíte vaše setkání a on vám řekne: ,,Čau, baby????´´ Bych ho hnala!!:-)
Fakt super:

Krásné herečky Twilight ságy

28. června 2011 v 17:48 | Barrčaa |  Ostatní herci....
Tady máme staronové fotky starších i novějších hereček Twilight ságy. Každý musí uznat, že jsou zde nádherné. Fakt krásné, líčení, účesy i šaty skvěle ládí a chvíli bych je ani nepoznala.!
Nepřipadá vám to trochu vánoční? Ale to možná vzbuzuje ta červená barva, nicméně jsou to moc povedené fotečky!!!
Zdroj: http://ostmivanicz.blog.cz

Oficiálně dán rež. i hl. role Hostitele

28. června 2011 v 17:34 | Barrčaa |  Hostitel(The Host)
Ahojky, tak to je teda oficiální. Režisér Hostitele je Andrew Niccol a během festivalu v Cannes byla i Saorise Ronan oficiálně obsazena do role Melanie/Wanda.
Uvidíme. Není dáno přesné datum natáční. Někde píšu, že teprve bude, někde psali, že bylo na začátku roku, ale nevím o tom, že už by se filmovalo, takže....budeme muset asi čekat....Už jsme si zvykli z Twilight ságy, ne?:-(


Zdroj: http://stmivani.svetu.cz

Red Riding Hood

26. června 2011 v 14:40 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Ahojky, určitě už ste slyšeli o novém filmu Red Riding Hood neboli česky Červená Karkulka. Je to předelání originální verze a je to dost jiné. Píšu o tom teď, protože jsem se zrovna dodívala. Amanda Seyfried(Mamma Mia, Milý, Johne a pod..) mě vždycky láká, protože je to fakt krásná a talentovaná herečka.
Už ten námět mě zlákal, protože je to vlastně trillerová pohádka pro dospělé. Hodně zvláštní film a určitě bych vám doporučovala se na to mrknou. Ze čtyř důvodů:
1. Je tam krásná příroda, která se VEMLI podobá Twilight scéně, hlavně v prvním filmu. Také se to natáčelo v Kanadě. Plus-skvělá hudba, která se chvíli podobná te dnešní, ale přitom to sedí do starého námětu.
2. Hlavní téma je vlkodlak samozřejmě. Myslím si, že k upírům a vkoldakům máme už všichni zde svůj osobní vztah, ne?:-P
3. Otce Amandy, v tomto filmu Valerie, hraje Billy Burke a je tam upe úžásný. Zcela jiný, než Charlie, ale taky tak trochu mlčenlivý typ.
4. A ten poslední a rozhodně rozhodující důvod je, že je to film samotné Catherine Hardwickové. Když jedou na začátku titulky, tak první dvě minuty je to opravdu jen o tom hardwickovském stylu kamerování ze širšího pohledu té nádherné krájiny s hromadou stoletých stromů a vrcholky posněžených hor. Krása. A ta hudba je vyloženě také vybrána Catherine. Opravdu se to i celkově podobá Twilight.
Hudba, krajina, vlkodlaci a celý námět.
Zvláštní. A co se mi na tom nakonec nejvíc líbilo, že je to v podstatě detektivka. Celý film envíte, kdo vraždí, ale máte sto pro tak tři podezřelé. V jedné části je to tenhle, v druhé tahle apod..., ale nakoenc jste upe hotoví. Už jne pro zjištění, kdo to je se mrkejte. Je to tak trochu ,,krvavé,, protože jakoby celý vzhled toho filmu je rudá na bíle, což můžete vidět už na fotkách z filmu, kdy Amanda má rudé roucho a stojí v čistě bílém sněhu. Ale naprosto fascinující je fakt, že to není tak krvavé jako horory. V podsatě nic nejde vidět, jen prostě víte, že se to děje. V tomhle filmu naprsoto dokonale pracuje vaše fantazie a také mozek, protože kvůli tzv.pachateli-vlkodlakovi nevíte kdo je přítel a kdo nepřítel.
Nesmím zapomenout na skvělou hereckou práci Garryho Oldmana, ale ten už je na scéně tak dlouho, že již nikdo o něm nepochybuje. Vždycky hraje bezvadné padouchy, třeba v Air Force One s Harrisonem Fordem, ale překvapil mě osobně i v Temném rytíři, kde vlastně hrál postaršího prošedivělého detektiva správňáka!
A naschvál, kterého z nabízených mužů byste si vybrali? Henryho(Jindřicha) anebo Petera(Petra)? Upřímně já dávám přednost smutnému pohledu vysokého štíhlého kluka, který mi vlasy až přiliš připomíná typ jakým je Edward. Ale je to k smíchu-ten druhý(neschvál neříkám, který je který)je zase exotický typ jako Jacob a je stejně ,,tmavý,,. Nezajímá vás, který je lepší a kterého si Valerie vybere??:-)
Takže....máte se na co těšit. A i kdyby vás to v průběhu nebaviloo, myslím si, že vás to naláká abyste zjsitilo, kde je tedy ten vraždící vlkodlak. Pokud zkouknete, určitě pište a pište i kdybyste chtěli vyjídřit názor před skouznutím.
Hezkou zábavu!!!
Odkaz na stáhnutí zde:
PS: Podruhé se to ale myslím vyplatí dívat s titulkama-to tak do toho děje více zapadnete. Ale poprvé...(ač jsem příznivcem spíš originálního shlédnutí), tak spís s tím dabingem. Bez ěnj se může stát, že si nebudete všímat detailů, ale jen titulků....

Význam Twilight jmen

22. června 2011 v 14:30 | Bebe-Alice |  Něco pro vás!!
Nevím jak Vás, ale mě vždycky zajímalo, podle čeho mají upíři a vlci jména

Takže

Alice --- urozená, poctivá --- (Němčina / Řečtina)
Carlisle --- pevnost --- (Angličtina)
Charlie --- odvážný --- (Němčina)
Edward --- ochránce --- (Stará Angličtina)
Emmett --- pravdomluvný, upřímný --- (Hebrejština)
Esme --- moc milá --- (Francouzština)
Isabella --- určená bohu --- (Italština)
Jasper --- strážce, drahokam --- (Angličtina)
Renee --- znovuzrozená --- (Francouzština)
Rosalie --- pozoruhodná zlověstná krása --- (Angličtina)

zdroj: www.twilight-love.pise.cz

A ještě na co jsem přišla sama ;)

Jacob - pata (hebrejština
Leah - louka (stará angličtina)

A jak jsou na tom herci?

Ashley - ze staré angličtiny, složenina z Ash (popel) a Leah (louka)
Elizabeth - hebrejský původ, znamená "Bůh je má přísaha"
Kristen - řecký původ, znamená křesťanka
Nikki - řecký nebo francouzský původ, znamená "vítězný lid"
Peter - řecký původ, znamená kámen nebo skála
Robert - germánský původ, znamená slavný a skvělý (super sedí ;))

Kellana a Jacksona jsem bohužel nenašla.. =/ Ani wikipedie není tak spolehlivá ;)


Tak co na to říkáte ;)

A ještě ikonka ze stránky odkud mám těch několik prvních