To co žena chrání nejvíc je rodina, kterou si vybrala a rodina, která je její krve...Upírka to pociťuje dvakrát silněji

Červenec 2011

Další foto z Abduction

30. července 2011 v 19:21 | Barrčaa |  Taylor Lautner
Jen maličká jedna fotečka Taylora neboli Nathana z Abduction(Únos).
Líbí se mi na stole ty bankovky dolarů a eur:-P

Zdroj: stepheniemeyerova.ic.cz

Fanmade Breaking Dawn

30. července 2011 v 19:15 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Čím více se blíží premiéra i když to teda není mco blíže, než třeba před půl rokem, ale tak aspon něco že, tak více a více lidí vytváří fanmade. Usuzuji, že tohle je starší dílo a možná sem ho sem už dávala, nicméně se mi moc líbí. Nejsem příliš na fanmade, jen na to mrknu a konec, ale tohle se mi líbí. Možná jsem zaujatá, protože vážná část soudtracku z New Moon mě ,,doslova,, chytá za srdce. Vždycky při poslechu tohodle songu tvořeným tolika uchvatnými nástroji, cítim spoustu věcí a proto je to to nejkrásnější spolu s tímto videe. Užijte si ho určo jako ja:-)

Zveřejněna délka Breaking Dawn: Part 1

30. července 2011 v 19:11 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Tak tohle je super zpráva. Sice hdoně stříhají, aby lidé neseděli v kině třeba čtyři hodiny, ale i tak nám nechali prní část Rozbřesku na čase 135 minut, což je více, než jsme dosud očekávali a viděli při předchozích filmech Twilight ságy. Tím pádem to skutečně vypadá, že když jsem se divila při zveřejnění příjezdu na Isla Esmé na Comic Con, kde byl skutečně natočen každý detail hysterie, kterou Bella předváděla, tak jak ji popsala Stephenie, bylo to oprávěné. Nejspíš tak budou vykresleny i další detailíky, u všeho:-)
Zase se moc těšinkám.
Takže se těšte, protože part 1 se nám představí už za 111 dní ode dneška. Bomba ne? Je to dlouho, ale ještě nic v porovnání s tím, že jakmile shlédneme part 1 budeme muset čekat CELÝ ROK na další díl. I když Eclipse bylo taky na začátku července a čekáme až do dalšího listopadu, takže...už jsme si zvykli, ne?:-(
Jen mě štve, že na poslední díl a také part 2 si fanoušci Harryho Pottera čekali jen 8 měsíců, ne 12. To je přeci jen rozdíl, ne?
No, co už. Aspoň že to budou požehnané dvě hodiny a patnáct minut:-)!!!!!!

Kellan jako ,,klučík,, ve photoshootu

30. července 2011 v 19:05 | Barrčaa |  Ostatní herci....
Kellan se ukázal také v nových fotečkách. Je tady naprosto přirození, jen s milou tváří, a mužnou silou. Nafotil pro Cosmo France..
Zdroj: stepheniemeyerova.ic.cz

Ashley v novém photoshootu

30. července 2011 v 19:03 | Barrčaa |  Ostatní herci....
Ashley se nám zde ukazuje jako sexy plážová kočka. Jde vidět, že skutečně svičí, tak jak se říká a že je v příjemné formě a ještě k tomu milá. Tohle nafotila pro Men´s Health..

Zdroj: stepheninemeyerova.ic.cz

Zmínka o Twilight

30. července 2011 v 14:13 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
To si tak příjdu do pokoje, hraje mi televize, ani nevím proč na programu PrimaLove. Zrovna začal seriál Glee, který mě vůbec nebere, ale upřímně ho ani neznám. Zrova teď to jede a nějak mě to nechytlo. Nicméně první slovo, které jsem zády k televizi slyšela bylo: Twilight.
To byla situace, kdy sedí jedna asijská dívka v ředitělově pracovně a on říká, že ji vyhodí ze školy, jestliže neskončí s mánií zvanou Twilight.
Dívka totiž vypadá jako upírka minulé generace. Je celá v černém, silně nalíčená a má pár kamarádů, kteří jsou ještě větší maniaci.
Je stih na holku, která k jejich partě patří, koukne na nějakého spolužáka a řekne: ,,Tak tímhle bychom mohli Roberta Pattinsona upoutat´´ a vyrhnout se na klučinu předstírajíc, že mu sajou krev z různých tepen.
Fakt sranda. Ředitel je asi tak cáklý, že si myslím, že upíří vážně existují. Je to takový pár minutový zábavný rozhovor.
Je to pro mě spíš symbolika toho, že Twilight se dostává skutečně do všech medií, těch věcí, které si mohou i za deset, dvacet let stáhnout naše děti a zjistit, že pokud se v různých pořadech zmiňujou o Twilight musela to být bomba. Příjdou za námi a zeptají se: ,,Co to je Twilight, mami/tati?´´
A my se usmějeme, posadíme se ke stolu se svým dítětem a s pocitem, že nadešel ten čas. Těšíms e na chvíli, kdy bude i moje dítě nadšené tak jako já. Generace to přenesou generacemi:-) To je, jak je zrovna teď v Glee řečeno, jak my známe Kurta Cobaina, ale nezažili jsme ho. Známe mládí Madonny, ale nezažili jsme ho. Bude sranda popsat to našim dětem. Těším se:-)
Škoda že zbytek tohoto seriálu pořád mluví jen o Lady Gaga. Bože.
Ale je tam dobrý kec, prý: ,,Je to ženská, který mění kostými častěji, než Britney Spears svoje milence.´´:-D
Njn, dávám sem odkaz na stáhnutí tohoto dílu s titulkama. Ete sem to neviděla, ale očividně by to tam měla být stejně jako v tv s dabingem.
Užijte si to:-)

Robert Pattinson A-Z, Bedroom

28. července 2011 v 13:33 | Barrčaa |  Překlady anglických knih

Pokoj

Rob byl v různých městech rúzných zemí kvůli propagaci Twilight, New Moon a dalších svých filmů a nikdy neměl svou vlastní ložnici. Strávil měsíce natáčením ve Španělsku, Americe, Kanadě a Itálii a když propagoval své filmy ztrávil třeba jednu noc v jedné zemi a druhou noc na jiném místě a tak dále...
Musí být pro něj divné, když spí opět ve svém starém pokoji v domě svých rodičů, jakmile navšítví Londýn. Ve skutečnosti Rob zde ztrávil hodně času a připouští, že se pokoj velmi nezměnil od doby, kdy mu bylo deset let. Je to pravý opak pokoje, ve kterém přebýval při filmování Twilight, protože ten Rob popsal tak, že byl odporný, nepříliš uklizený a vypadal jako zvířecí klec.


Robert Pattinson A-Z
Sarah Oliver
John Blake publishing

NEJLEPŠÍ video propuštěno na Comic Con

28. července 2011 v 13:26 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Nevím jestli bohužel anebo bohudík, ale většina fanoušků i nefanoušků Twilight slintá po této scéně a té která ji bude následovat.
Je to hrozná kvalita, ale když se zorientujete a znáte to, co se děje díky knize, nebude to problém.. Juchů...neprosto mě fascinuje, že oni fakt dali i do filmu to jak je Bella nervózní s první OPRAVDOVÉ noci s Edwardem. Jasně, mohla si tam připadat trapně, ale oni tam fakt dali, že si čistí zuby, hulí so nohy:-D Bomba-tím prostě ukázali i lidem, kteří Twilight nečetli, jaký je rozdíl mezi jeho upírským chováním a jejím lidským-naprosto přirozeným:-) Je to úžasné a moc se těším až to uvidíme v tom kině poprvé- Každý rys Edwardovi tváře, každé škubnutí v té její. To sleduju nejraději:-) Skvělé!! Tohle mě nadchlo!

Naše trojka promlouvá na Comic Con

28. července 2011 v 13:22 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Takže zase něco z Comic Con. Oni jsou vážně tak uvolnění a přátelští, že jen blázen by si myslel, že je mezi nimi nějaká rivalita...

Twilight vzhledy prohlížeče!

24. července 2011 v 19:26 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Ahojky lidičky. Máte firefox? Tak to vám udělám pekelnou radost. :-) Já teda skálala do vzduchu:-) Tak nějak jsem si chtěl azměnit už vzhled, na kterém sem měla směs fotek Belly a Edwarda z Eclipse. Tak nějak sem si řekla, už bude BD, tak to změním. Ale to sem sakra netušila, že si budeu půl hodiny vybírat, protože je tam toho spousta a všechno krásné!!!
Projeďte to určitě celé, protože jsou tam fota ze všech Twilight filmů, krásné věci i s herci...
A tady jsem přímo najela na uživatelku, která je as vysazená na Twilight. Žehnej jí, bože:-P!!!!! Moc se mi líbí, že zde dává i hodně Alice-Ashley. Nebo Emmet je tu krásně vykreslený. Super jsou i vzhledy s Esmé a Carlislem:-) No prostě se pokochejte a pak určo dejte do komentů vědět, který styl ste zvolili. Jsme zvědaná..!!!:-)

Bomba fotky z Comic Con

23. července 2011 v 20:36 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Nádhera! Zase máme šanci vidět herce pospolu-krásné, v plném zdraví a vidět jak vypadají a jak se posunuli po natáčení BD a během natáčení nových filmů.
Naše Twilight ,,devčata,, jsou krásky. Nikki a Ashley jsou jednoduše pohledné a milé. Musím říct, že Kris zase ve své ledabylosti a neformálnosti vypadá velice dobře. Taylor taktéž-tak nějak nám hodně dospívá:-) BooBoo je sladký jako vždy a ostatní....prostě skvělé!
Ovšem strhla se vřava ohledně Robava účesu. Já nevím. Jasně-je to výstřední, ale kdybych ho neznala, tak si řeknu: Jejiž, to jsou vlasy, ale na druhou stranu se mi strašně libí, že zprava vypadá ,,krátce,, a zleva ,,staromódně,,:-)
Vážně-dyť Kris měla taky hrozné háro, když natáčela Runnaways a Rob natáčí tak zvláštní hodnostné filmy, že si může dovolit změnit image, ne? Dyť mu to zase rychlostí blesku doroste a to tam budou zas všechny holky slintat. JÁ slintám i teď, protože jeho tvář je pořád stejná-zajimavá a veselá a oduševnělá:-P a ty jeho kukadla jak jiskří. Schválně mrkněte. Jsou to bezva fotky!!!
PS: MUSÍTE uznat i pro ty, co spekulují snad ete víc než já, že na těch fotkách-momentkách-je zcela zřejmé, to NĚCO, co je mezi Kristen a Robem. Tiskne se k němu, dívá se na něj...jsou sladcí. Musím to tak napsat-jsem prostě holka:-)


Nová scéna z BD na Comic Conu

23. července 2011 v 14:51 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Já vím, že kvalita je na prd, ale pro to, co uvidíte to zvládnete. Tohle je krása pro Jabob team a pro ostatní je to rozhodně potěšující, už jen vidět další povolenou scénu do světa před premiérou. Ještě MĚSÍCE! Ale mám dojem, že to utíká. Když to tak častzo nemyslíte, tak se vám premiéra blíží čím dál více.
No nicméně...tohle je scéna, ze které mě běhá mráz po zádech. Upe mě dojala a to víc, enž v knize. Je to takové ponuré a depresivní. A Jake je prostě separovaný od toho jediného, co ho po svatbě Belly a Eda mohlo držet při životě. Od své smečky. A zde je to dost děsivě vykreslené!!

Poslechněte si novou scénu z Breaking Dawn

23. července 2011 v 14:48 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Čauky. Přináším vám super novinku z YouTubka. Máme tady z Comic Conu něco, co vás určitě potěší. Nic sice neuvidíte, ale myslím si, že pokud vydržíte a poslechnete si nahrávku, tak pochopíte o co tam jde. Robův hlas, a koneckonců i Kristenin už poznáte ne? Jsou oba tak rozervaní a to v hlase pozná i ten, který viděl Twilight třeba jen jednou:-)
Uřijte si to!

Robert Pattinson A-Z, Barnes

22. července 2011 v 16:53 | Barrčaa |  Překlady anglických knih

Barnes

Rob vyrostl v dvojgeneračním viktoriánském domě s k ložnicemi v Barnesu, na jihozápadě Londýna. Barnes je malá vesnice po straně Temže, která se chlubí vlasním kriketovým hřištěm, rugbyovým klubem, knihkupectvím, lahůdkářství, butiky a restauracemi.
Je to bohatá čtvrť a má pár velmi drahých rezidencí.
Barnes je také domovem jednoho z nejslavnějších hudebních studií v Londýně. Rolling Stone, Jimi Hendrix, Oasis s The Arktic Monkeys-tihle všichni vaštívili The Olympic Sound Studios a nahrávali zde.
Jednou dostal Rob dokonce nabíídku nahrát zde své prvnní sólo album.


Robert Pattinson A-Z
Sarah Oliver
John Blake publishing

Propagační fota Cullenových pro BD?

22. července 2011 v 16:48 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Ahojky.. Už jsem tady o tom psala. Fotka, která vám v odkszu najede je nová a je to prý prvníí propagační foto Cullenových. Jenže ta část Ed, Bells a Jake nevypadá vůebc přirozeně. Už se spekujovalo,ž e by tak brzy pustili proma, ale zjistilo se, že je to fanmade a tohle je jen trochu rozšířené. Ovšem, začínám věřit, že je to už doopravdy. Když pojedete doprava, tak tam už všihcni tři hlavní hrdinové vypadají věrohodně, ale...nevím... o si myslíte? V něčem by byly hezké proma, ale...v něčem mi nějak nesedí.