To co žena chrání nejvíc je rodina, kterou si vybrala a rodina, která je její krve...Upírka to pociťuje dvakrát silněji

Září 2011

Krásná foto před svatbou BD

30. září 2011 v 20:29 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Přesně tento výraz vyjadřuje všechny Belliny pocity před tím, než se postaví ke své lásce a dá mu slib na celou věčnost. Krásné vyfocené i provedené :-)


Zdroj:http://www.facebook.com/pages/Saga-Twilight-Kni%C5%BEky-Filmy-Herci-cz/270440109650553

Obal soundtracku Breaking Dawn

30. září 2011 v 20:27 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Tak seznam písní znáte-u oficiálního i dodatkového soundtracku, ale teď i obálka. Myslím, že to bylo jasné :-)Zdroj:http://www.facebook.com/pages/Saga-Twilight-Kni%C5%BEky-Filmy-Herci-cz/270440109650553

Už třetí set fotek z natáčení Sněhurky ze včera

30. září 2011 v 20:25 | Barrčaa |  Kristen Stewart
Tak konečně Kris jak Sněhurka v ženských šatech. Je znát že i tady nebude hrát na krásu-tedy ne tak úplně-jako spíš na svůj herecký talent. Je nádhera, jak vypadá s tím koněm. Nádherný kousek :-)


Taylor ,,chudák,, podle super.cz

29. září 2011 v 19:25 | Barrčaa |  Taylor Lautner
Můj ,,oblíbený,, český server super.cz zase přišel s jobovkou. To je zaše žvást. Schválně si to přečtěte a napište, co si myslíte...

Přitelkyně Lily Colins? Copak on někdy vážně řekl, že je to nějaká jeho přítelkyně? Dobře, o Kristen a Robertovi už se nějaký ten rok spekuluje a jsou nějaké podivné fotky, které můžou vzbudit podezření, ale Taylor natačí s jednou dívkou film, hrají tam nakonec pár a oni hned, že spolu nutně chodí? To mě tedy vždycyk dostane....A, že PRÝ se s ní rozešel :-D To to je teda, co?? :-D

Kellan v Immortals

29. září 2011 v 19:22 | Barrčaa |  Ostatní herci....
Tak další Kellanův film, který půjde do kin velice brzy. A to v listopadu tohoto roku, což se trochu kryje s Breaking Dawn a proto mi příjde smutné, že asi nebude mít u nás takovou sledovanost, protože i v ČR je Twilight prostě Twilight.
Ale jako v posledních dvou letech trendem je tam hodně počítače, je to v 3D podobě, hodně boje, řeckých bájí, bohů a krásných mužských těl:-) No řekla bych že bude i ženských.
Děj se docela dložitý-bohové vyberou jednoho venkovana, který má vybojovat svobodu a klid pro lidstvo atd.....Kellan v nasledujíím traileru není ukázaný ani vzpomínaný ale musíme brát v potaz, že hraje Poseidona a to není přeci jen TAKOVÝ bůh, že ne? Ten tedy něco znamenal....:-) Hraje tady po boku jedne z nějvětších hereckých hvězd a to je Mickey Rourke. Tak mrkejte....

Kellan a Ashley jako pár v novém filmu

29. září 2011 v 19:11 | Barrčaa |  Ostatní herci....
Jistě už jste zaregistrovali, že jsem sem dávala nějaké fotky z natáčení tohoto na pohled vypadajícího milého filmu Warriors Heart. Prostě středoškolský život-star lacrossu Kellan a sladká Ashley. Je zvláštní vidět je jako pár a ne jako sourozence :-) Musí se jim nechat fakt skvělý herecký výkon. No sami mrknetě na ukázku, kterou zprostředkoval team-twilight na facebooku...

Další set fotek z natáčení SnowWhite and Huntsman

29. září 2011 v 19:01 | Barrčaa |  Kristen Stewart
Něco jsem sem už dala, tak tady nějaké další fotky Kristen jako Sněhurky-bojovnice :-)


Joan Jett - 53 years

29. září 2011 v 17:48 | Bebe-Alice |  Kristen Stewart
Ahojka,
opět zdravím po dost dlouhé době. Moc se omlouvám jak vám tak Barrče. Nějak se to nestíhlao nebo nefungovalo =/

A hned první článek se nějak Twilight sagy netýká.. i když...

Vím, že Joan Jett nepatří k Twilight, ale myslím, že tahle role Kristen dostala dost "mimo Bellu" a že jsme jí viděli i trošku (dost ;)) jinak :)

Tkže Joan Jett slavila 22.9. 53. narozky tk všecko nejlepší :)

Krásná kuriozita v podobě tetování!

27. září 2011 v 21:43 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
No tohle...:-) Docela by mě zajímal váš názor na toho.....?


Zdroj:http://www.facebook.com/#!/pages/STM%C3%8DV%C3%81N%C3%8D/212794941583

První set fotek z natáčení Sněhurky a Myslivce

27. září 2011 v 21:38 | Barrčaa |  Kristen Stewart
Tohle je určitě super...krása jako Irsko...na to nic nemá, jen Skotsko :-P Tak...vypadá to přesně tak, jak jsem si to představila, stejně jako nová verze Červené Karkuly od Catherine Hardwickové i zde bude Sněhurka tak nějak bojovat a nejspíš po boku jejího ,,prince,, nebo právě Myslivce, kterého hraje Chris Hemsworth:-) Těším se zas na něco dalšího :-)


PS: Ta dívka, co je Kris podobná díky tomu brnění a u toho krásného koníka žvýká cosik-není to Kris :-D

OFICIÁLNÍ soundtrack k BD

27. září 2011 v 21:32 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Určitě jste na tohle dlouho čekali....zase mám dojem nám skladby-pokud je tedy neposloucháme pravidelně-nic neřeknou dokud nebudou pro naše oči a uši zakomponované ve filmu...já jsem to tak třeba měla u všet zatím tří filmů a nejsilněji to vnímám dodnes při pípsních u soundtracku Eclipse...Jak vy?
Nicméně tady je tedy celý soundtrack a oficial.
Vidím tam třeba píseň Christini Perri, která má dobré songy a dále jobovku a to od představitelky Carmen-Mii Maestro a to její španělskou píseň. Zvědavá...
Co je super je, že tu objevíme pro mě srdcovku a to od Iron&Wine Flightness bird, American Mouth....a to ve svatební verzi. Nebylo by krásné kdyby zrovna na tuhle symbolicky tančili? Aby byl pro oči a opět uši diváka zřetelný ten rozdíl mezi jejich prvním tancen na školním plese a teď na svatbě....juchů-zase a pořád se těším jak blázen..!!!

The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 1 [Deluxe Edition]

01 End Tapes - By The Joy Formidable
02 Love Will Take You - By Angus & Julia Stone
03 It Will Rain - By Bruno Mars
04 Turning Page - By Sleeping At Last
05 From Now On - By The Features
06 A Thousand Years - By Christina Perri
07 Neighbors - By Theophilus London
08 I Didn't Mean It - By The Belle Brigade
09 Sister Rosetta (2011 Version) - By Noisettes
10 Northern Lights - By Cider Sky
11 Flightless Bird, American Mouth (Wedding Version) - By Iron & Wine
12 Requiem On Water - By Imperial Mammoth
13 Cold - By Aqualung & Lucy Schwartz
14 Llovera - By Mia Maestro
15 Love Death Birth - By Carter Burwell
16 Like A Drug (Bonus Track) - By Hard-Fi
17 Turning Page (Instrumental) - By Sleeping At Last
18 Eclipse (All Yours) [Bonus Track] - By Kevin Teasley
19 It Will Rain - By Bruno Mars [Edit]

The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 1 [Regular Edition]
01 End Tapes - By The Joy Formidable
02 Love Will Take You - By Angus & Julia Stone
03 It Will Rain - By Bruno Mars
04 Turning Page - By Sleeping At Last
05 From Now On - By The Features
06 A Thousand Years - By Christina Perri
07 Neighbors - By Theophilus London
08 I Didn't Mean It - By The Belle Brigade
09 Sister Rosetta (2011 Version) - By Noisettes
10 Northern Lights - By Cider Sky
11 Flightless Bird, American Mouth (Wedding Version) - By Iron & Wine
12 Requiem On Water - By Imperial Mammoth
13 Cold - By Aqualung & Lucy Schwartz
14 Llovera - By Mia Maestro
15 Love Death Birth - By Carter Burwell

Zdroj: hypable.com

Celý 1,song na soundtracku BD

27. září 2011 v 21:25 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Jak už jistě víte...dávala sem tady ukázku od Bruna Marse ze songu It will rain a říkala sem, že mi nějak nesedí k Twilight hudbě, ale tď když to slyšíte celé, tak proč ne...? Je to trochu jiné, není tam už taková deprese a napětí, ale je tam něco.....super..těším se:-)


Robert Pattinson A-Z, Break Ups

27. září 2011 v 21:10 | Barrčaa |  Překlady anglických knih

Rozchody

Rob tvrdí, že se s dívkou nikdy nerozešel a že je to vždy dívka, která se začně nudit a řekne mu, že je konec. V New Moon pro něj muselo být zvláštní rozejít se s Kristen Stewart, i přesto, že se s ní vlastně rozešel Edward. Když se Roba ptali v interview OK! Magazine, co se mu nejvíce líbilo na rozcházející scéně mezi Edwardem a Bellou, přiznal: ,,Bylo to trochu podivné. Jedna z hlavních myšlenek byla, že jsem tam a musím předvést vše o čem vztah Belly a Edwarda je. Je to tak nějak ideál vztahu. A prostě jen natáčím scénu, kde naprosto ničím ten ideální vztah. Cítil jsem vážně velkou váhu té situace. Pak to, ale přešlo, strach z melodramatu. Cítil jsem se sézmicky, dokonce i při natáčení. Bylo to hodně jako scéna, kdy vycházím na slunce na konci filmu. Můžete zřetelně cítit, ak vás přitom sleduje tolik diváků-vážně zvláštní to dělat.´´
Ačkoli Rob stále trvá na tom, že je sám, tak jeho randění s Kristen....Twilight fanoušci stále doufají, že to tak je a že jim to vydrží. Oni si myslí, že bude hrozné, jestli se Rob s Kristen rozhádají běž bude Breaking Dawn hotový, protože by mohli spolu na obrazovce tiše bojovat a to by zruinovalo poslední film Twilight ságy.


Robert Pattinson A-Z
Sarah Oliver
John Blake publishing

1.song na of. soundtracku Rozbřesku

22. září 2011 v 20:42 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Tak Summit už nám konečně 56 dní před premiérou první části Rozbřesku zveřejnil jeden song ze soundtracku. To jako vážně?? :-) Tak ze všech možných interpretů mě ani na sekundu nenapadl příjemný pop-něco zpěvák Bruno Mars, ale proč ne. Na Twilight soundtracích se mi líbí, že jsou vždy jiné a i songy zcela odlišné a ted´to opět dokázali. :-) Dávám vám zde ukázku, která rozhodně nezní na Bruna a taky ne na Twilight film, ale je to sátle jen ukázka a my stále nevíme v jaké části filmu song uslyšíme...těšíte se ??? :-)


Maggie Grace - 28 years

21. září 2011 v 20:30 | Barrčaa |  Narozeniny
A dnes slaví i další herečka i postava Twiligh ságy. Další kráska se zvláštními rysy, ale úplný opak typu filmové Angely.
Maggie hraje v Twilight Irinu, kterou jste ještě neměli možnost blíže poznat na plátně. Někteří jistě už ví, že to je ta ze sester z Denali, která udělá osudovou chybu...bude jí to cosi stát. Ale neprozdrádím pro ty, co nečetli..:-)
Nícméně Maggie jako herečka je jistě charakterní, protože má za sebou za necelých třicet let pěknou řádku úspěchů. Jsem si jistá, že na hraně třetí dekády ji v listopadu Breaking Dawn vynese jako už předtím méně slavné herce na úplný vrchol slávy. Twilight už tohle přínáší :-) :-P
Tak všecičko nejlepší!!!