To co žena chrání nejvíc je rodina, kterou si vybrala a rodina, která je její krve...Upírka to pociťuje dvakrát silněji

Říjen 2011

Nikki a Jackson na propagaci v Římě

31. října 2011 v 19:21 | Barrčaa |  Super novinky!
Tak konečně se přidala i další sourozenecká dvojka z Twilight ságy. A to herci Nikky Reed a Jackson Rathbone, kteří s eukázali jako naprosto elegantní a noblestní v Říme.
Nikki bez líbánek jak se zdá v krásných šatech a lá staří Římáne(to má být asi účel :-P) A Jackson v obleku tak trochu ze začátku minulého století. Krása....

Ash a Rob ve Stockholmu

30. října 2011 v 19:47 | Barrčaa |  Super novinky!
Propagace BD nám jede na plné obrátky!!! A zůčastňují se jí Rob a Ashley. Ze dne v Bruselu se přesunuli do halvního města Švédska. Wow, je tam krásně,a le měla sem tam být teď!! :-)
Vypadají jako vždy sladce a cool.

Zdroj: facebook.com/STMÍVÁNÍ

Iron & Wine Wedding version

30. října 2011 v 19:43 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Tak tady konečně svatební provedení nádherného songu z Stmívání při tanci Belly a Edwarda v altánu na školním plese. Tam, kde si řeknou, jak se milují. Možná ne přímo, ale podle mě je naprosto trefné, že tenhle sing dají i do scény, kdy Bella s Edwardem dosáhli toho, co oba chtějí. Jsou spolu! Jsou svoji!
Krásná verze a nemůžu se rozhodnout která je lepší. Obě super!!§
Zhruba do druhé minuty je tam ten rytmus písní, který znáte určitě z filmů ze svatby. Těším se!!!!
Nový tv spot BD

29. října 2011 v 20:08 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
To je tak hezké-tata a dcera :-)


Nová stillka z Isla Esmé

29. října 2011 v 19:53 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
No jůůů, to je ten jeho pohled trpitele, ale Bella....hmm :-)


Bella zjistí, že čeká dítě video...

29. října 2011 v 19:52 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Jůůů, možná to tady vidím,a le na film se těším čím dál více :-)


Zooey magazine nafotil Twilight kluky

29. října 2011 v 19:49 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Tenhle magazín nafotil naše kluky jako Ty kluky léta. Mezi nimi filmový Jared, Paul, Mike a nová osůbka Stefan. Což je jeden ze dvou starých upírů Rumunské smečky-fakt ohavně nesnášící Volturiovi. Takže asi víte, na jakou stranu přilne :-)


Rob a Ashley propagace v Bruselu

26. října 2011 v 19:43 | Barrčaa |  Super novinky!
Wow, ti se teď najezdí snad ještě víc, než normálně :-) Chudáci. Vypadají dobře...
Zdroj: facebook.com/STMÍVÁNÍ

Thousand years klip + nové záběry z BD

26. října 2011 v 19:30 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Tak tady už konečně máme z televize VH1 klip k songu, který je asi nejvíce diskutovaný v soundtracku Breaking Dawn part 1. Skutečně moc hezký song, ale víte vy proč je tak zásadní v tomhle díle a vůbec pro tuhle ságu? Ne, tak si krom názvu písně přeložte celý text a já vás odporúčám na slovenský překlad, který se mi líbí mnohem více než český na karaoktexty.cz
A také v klipu uvidíte mnohem více o svatbě, pár nových záběrů...

http://www.youtube.com/watch?v=rtOvBOTyX00&feature=player_detailpage

Robert a Bel Ami

26. října 2011 v 19:17 | Barrčaa |  Robert Pattinson
Tak to ani nevím jak, ale náhodou jsem zas zkusila jestli se nějak dostanu k tomuhle snímku, který se natáčel téměř před dvěmi lety a pořád nic. A konečně jsem na YouTube našla trailer, který je maximálně LUXUSNÍ. Bože, já jsem třeba hodně příznivec téhle doby a navíc hezký muž s takovým charizmem v dobových kostýmech..ach :-)
Musím teda říct, že konečně nám trailer řekl víc, než jsme měli načteno. A to, že Rob skutečně velmi umně a velice lišácky svede tři generace žen. Dnes stále šarmantní Kristin Scott Thomas, kterou jsit známe všichni z desítek filmů, ledově krásnou Umu Thurman a pro mě roztomilou Christinu Ricci.
Bože, je tady zcela neodolatelý. A když jsem na ten trailer dívala, tak jsem si říkala, že se nám taky ukáže v úplně jiné roli, než sebemrskačského Edwarda a zlomeného kluka proplouvajícím životem jako byl jeho Tyler v Remember Me anebo Jacob ve Water for Elephants.
Jenže na konci se zdá, že se zblázní stejně jako třeba jeho Salvator Dalí ve filmu Little Ashes...:-) O to víc se na to těším. Už v traileru je znát jeho ukázkový herecký výkon. On je prostě pan herec a to je tak mladý. Jak ho budou obdivovat ve věku Roberta De Nira? :-) Snad se toho všichni dožijeme.
Mám tady pro vás také nějkou novou stillku. Krásná!


Příjezd na Isla Esmé scene HD

26. října 2011 v 19:09 | Barrčaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Tohle už znáte. Jak z traileru, tak z Comic Conu v hrozné kvalitě. Zde je konečně HD kvalita a ještě něco navíc. To je fakt roztomilé, jak Bella stále nechápe Edwardovy starobilé způsoby a ona ji škadlí. už jen titulek nad videem to dokazuje..::-)

Nejvíc sexy upířy podle Krásná.cz

25. října 2011 v 21:22 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Na tohle jsem náhodou narazila, když jsem viděla článek o nové upírské knize-sáze-Srdce v sázce,kterou zrovna čtu a velice doporučuju. Pokud si o tom budete chtít přečíst víc, než je obvyklá anotace, tak právě tenhle server vám nabízí bližší seznámení.
Teď, ale k ,,anketě,, kterou tato autorka vytvořila. O nejvíc sexy upírech. Je to velice zajimavý článek a opravdu s chutí a usměvem sem si ho přečetla.
Musím naprosto souhlasit z většinou, protože sem nějakteré ze zmiňovaných filmů neviděla, ale věřte mi, že to za několik minut napravím. Už se stahuje...:-)
Samozřejmě mladé srdce jako je to moje-a myslím, že nemusí být uplně tak mladé-ale každé normální ženské srdce nadchne krásný muž a ještě v námětu o upírech. Proto jsem nemohla odolat.
Co se týče Draculy, tak tady jsem nadšena Gerardem Butlerem. Už na fotu vypadá nádherně a musím přiznat, že jsem toho herce poprvé poznala před nějakým tím rokem ve filmu Chceš mě, Chci tě, což nebylo nic pro mě. Film dobrý a krom něho mám ráda i Katherine Heigl, ale nelíbil se mi tam vizážně. Příliš starý, fousatý a krátkovlasý, ačkoli sem musela uznat, že má charisma.Pak jsem ale narazila na Fantoma Opery z rooku 2004, kde hraje tak krásného a tak nemonikého fantoma, že mě ihned okouzlil i jinak. Dostal mě a proto se těším na toto novodobé zpracování Draculy v jeho podání.
O Edwardovi, jako úžasném, kouozelné, nemožném, vysněném a krásném upírovi se nai nemusím zmiňovat.
Interview s upírem jsem viděla jako dítě parkrát a musíte uznat, že bylo normální, že mě to trochu vystrašilo. Ve všech směrech a proto je to taky jeden z těch filml, které chci vidět znovu očima dospívající dívky. Nicméně mě zde láka doba, kde se to odehrává, kostýmy a samozřejmě i Brad a Tom spolu s Antoniem Banderasem, ačkoli ani jednoho z nich nezbožňuju nějak zbožně :-D
Gary Oldman nepatří podle mě mezii klasické krasavce, ale stejně jako Butler má neuvěřitelné charizma a ačkoli dnes už není nejmladší, také ho ve filmech vidím strašně ráda. Vinikající herec. Několikrát sem narazila na Dráculu v jeho podání a stále nechápu, proč jsem to ještě neviděla....:-)
Ou, ou, ou-co se týče Iana Somerhaldera, tak ten je krásný odjakživa.Okouzlil mě už v Marco Polo a to jak jistě víte byla zcela jiná role, než demonického ukrutně vtipného a cynického Damona ve Vampre Diaries. Stále sleduju, i teď na začátku 3.série a stále mám dojem, že se vytrácí ten demoniický Damon, který byl na začátku. Ale musí to nějak oživit. Nicméně jeho ,,humor,, stále neutuchá a proto ho miluju. Ale nerada bych snižovala Stefana, tedy Paula Wesleyho, který hraje jeho dobrhé upírského bratra ve stylu Edwarda. Je taky užásný, ale jinak. A já stále nevím, který je užásnější. OBA JSOU UPÍŘÍ :-D
Královna prokletých sem neviděla-stahuje se :-)
No, co se týče už těď slavného Erica Northmana z True Blood, tak to je něco pro mě. Vysoký, svalnatý, blond a ještě k tomu švéd. Ach...! Kdybych neviděla poslední kus 4.série, tak bych honeměla asi tolik ráda, ale je něco jako Damon. Akorát horší, protože True Blood narozdíl od ostatních upířích záležitostí nic neskrývá. Je to prostě krev, bolest, utrpení a pravda. Krutá pravda o upírech.
Blade taky nic pro mě, ale je to oblíbený film Roberta...:-) Příhodné.
Maďarského předka všech upírů by určitě také stálo zato vidět. Jak jistě vidíte, asi to nebude idol dnešních žen, ale je vždycky zajimavé sledovat, jak se krása vyvyjí a jak je dneska podporovaná operacemi, malovátky a různými pomůckami. Tenkrát to bylo jinak a nebylo to lepší...?
Pravý Dracula také neměl krásné nehty, oči, ani zuby. Byl to prostě krvelačný tvor a ne náš vysněný Edward.
Na druhou stranu, proč se nezamilovat do upírů dnešní doby....? :-)

PS: Nejhorší je anketa na konci. KDO SE MÁ JAKO ROZHODNOUT? .-D


Kompletní fota z Nikkiny svatby

25. října 2011 v 20:56 | Barrčaa |  Ostatní herci....
Už jen z momentek jde vidět, jak se tenhle pár má rád. Nikkdy vypadá tak neuvěřitelně šťastně. Úplně jinak, než slavná Rosalie.
Líbí se mi opět ten obyčejná něžnný styl svatby i její nádherná kytice slunečnic.
Dokonce i Tay je poctil svou návštěvou.

Zdroj: stepheniemeyerova.ic.cz