To co žena chrání nejvíc je rodina, kterou si vybrala a rodina, která je její krve...Upírka to pociťuje dvakrát silněji

Březen 2012

Kolekce fotek z Rozbřesku:části 2

31. března 2012 v 19:56 | Barrcaa |  Rozbřesk-část 2(Breaking Dawn-part 2)
Kdo má chuť na celou nálož fotek z BD part 2?! :-P VŠICHNI!


První fotka naší Mel/Wandy z Hostitele!

31. března 2012 v 15:46 | Barrcaa |  Hostitel(The Host)
Všichni od začátku kritizují výběr Saoirse pro roli Wandy i Melanie v Hostiteli, protože v civilu vůbec nevypadá jako ona. Naopak by si tam představovali herečku, která je možná dokonalá představám a popisu knihy Stephanie, ale nepřemmýšlí třeba o tom, že tato herečka nemohla být obsazena, nechtěla, anebo tvůrci filmu neměli zájem. S tím už stejně nic nenaděláme.
Nicméně teď máte první možnost podívat se na to, jak razantně upravili mladou herečku s irskými kořeny do této role. S tím jsem naprosto počítala a myslím, že to vyšlo docela slibně. A nakonec...stejně půjde o herecký výkon a protože s touto herečkou už mám dost zkušeností, myslím že bude skvělá. No počkejme si...:-)
Mimochodem...vážně zajímavé čočky, zatím jen hádám, že to bude něco znamenat ve filmu...:-P

Chris Weitz a Elle Fanning v Šípkové Růžence

31. března 2012 v 15:42 | Barrcaa |  Ostatní herci....
Tak zde máme příznivou zprávu. Pro mě nejcitlivější a nejlépe vykreslující mužský režisér je Chris Weitz, který mě okouzlil ne jen jako režisér New Moon, ale následně i při zjistění, že moje oblíbená bláznivá teenegerovská komedie Prci,prci, prcičky 1 jsou jeho dílem.
Teď se na csfd.cz objevuje zpráva o tom, že se již tento rok přichytá natáčení nejen pohádky Popelka, ale i Šípková Růženka, pro kterou napsal Chris scénář :-) Přijde mi to bezva, proto už po moderní verzi Červené Karkulky od Catherine Hardwicke jsem byla nadšená a teď se těšíme na Sněhurku a Myslivce, kde hraje hlavní roli Kristen.
Nicméně v Růžence, která bude netradičce vyprávěna z pohledu čarodějnice, právě v této roli můžeme vidět Angelinu Jolie a v roli samotné spící Růženky mladou 14-letou sestru Dakoty Fanning Elle. Myslím, že ve spojení těchto tří osob to bude nanejvýš ostře sledovaná novinka :-)

Prodloužený teaser k traileru BD PART 2!

26. března 2012 v 15:19 | Barrcaa |  Rozbřesk-část 2(Breaking Dawn-part 2)
No wow! Koukejte. Super kvalita, nelepší záběry, bomba vystřihnuté projevy. Drsné! Počkejte si až do úplného konce, je to tedy vážně WOW!!

Kiowa Gordon - 22 years

25. března 2012 v 21:41 | Barrcaa |  Narozeniny
Takže dnes má narozeniny jedno naše vlčátko :-P Twilight Embry tedy Kiowa slaví dnes již 22 narozeniny a já bych si ho dle vzhledu na takový věk rozhodně netypla. Ale nevadí. Pro většinu ženských a hlavně dívčích srdcí je to naprostý anděl. A proto mu přeje stále hodně úspěchu a trochu té vlčí imunity ve zdraví :-)


Teaser k TRAILERU BD PART 2!

20. března 2012 v 20:22 | Barrcaa |  Rozbřesk-část 2(Breaking Dawn-part 2)
Za pouhých 6 dní by měl světlo světa spatřit také konečně trailer pro druhou část Rozbřesku. A již dnes zde máme naprosto luxusní teaser...těším se na samotný trailer a samozřejmě nejvíc na FIIIILM! :-D


Klip pro píseň Nikki Reed a jejího manžela

19. března 2012 v 21:51 | Barrcaa |  Ostatní herci....
Tuto píseň jsem sem dávala aktuálně, jakmile byla k poslechu,a le teď je příhodně doplněna úžasným klipem. Pokud to někomu uniklo, tak ji zpívá Nikki Reed-tedy naše filmová Rosalie-se svým již manželem, finalistou soutěže American Idol Paulem McDonaldem.
Myslím si, že je skvěle, jednoduše udělaný a vykazuje všechny projevy lásky, které mohou být. Mají to v očích,to musí vidět každý :-) Nemaluju čerta na zeď, ale i po letech se zdá že v Hollywoodu to nemůže nikomu vydržet. Snad těmto dvou to vydrží déle a mnohem déle.
Na klipu se mi líbí, že tam jde nenásilně přesto velmi silně vidět Nikkin zásnubní prsten a snubní prsteny obou manželů :-) Jeho jednoduchou má největší efekt :-)
A Nikki má skutečně andělský hlas, říkala jsem si to už dříve, když jsem jí slyšela jen mluvit s tou záští Rosalie v hlase, a se svým manželem jim to pro mé uši perfektně ladí :-)
Co myslíte vy? :-)

Trailer k Hostiteli!

19. března 2012 v 21:38 | Barrcaa
Je skvělé, že k oficiální premiéře Bel Ami v Česku-tedy 22.března-by měl být propuštěn i první trailer k Hostiteli. Nerozuím moc tomu, jak rychle to zvládli, ale pokud bude, tak si nebudu vůbec stěžovat!!
Stephenin web to dnes zveřejnil.

DVD Breaking Dawn v Anglii

19. března 2012 v 21:22 | Bebe-Alice |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Je pozdě? Informace už tu byla? Jo já vím :)
Omlouvám se za značnou nepřítomnost poslední dobou ale tak... :)
U nás se DVD objevilo o tomhle víkendu. V Británii jsou o kousek napřed takže ti ho měli už týdne před námi :)
A protože jsou originální, oslavili si to fanoušci po svým :)


P.S. nepřipomíná vám ta blondýna úplně vepředu aspoň trošičku Rosalie Hale, která se ve svatbách přímo vyžívá? :)

Drby o rozvodu Petera Facinelliho

18. března 2012 v 16:10 | Barrcaa |  Ostatní herci....
To mi neříkejte! Tenhle plánek neberu vážně, ale vždy do vás bulvár v nese zrnko pochybnosti. Tenotkrát se obrátili až na zahraniční bývalou hvězdu seriálu Beverly Hills 90210, která je ještě teď právoplatnou ženou Petere-tedy našeho úžasného Carlisleho :-P
Šeptá se o rozvodu a stím, že nejde o nevěru. I kdyby se po dlouhých 11 letech rozváděli, tak by mě ani nenpadlo, že ze strany Petera by přišla nevěra. Umíte si toho seriózního Petera takto představit?!! :-P Já totálně ne :-)
Proto se zamysleme, jestli je tento článek pravdivý. Situaci budeme s Bebe pečlivě sledovat a doneseme nejnovější zprávy :-)

ROZBŘESK PART 1 DVD na našich pultech

17. března 2012 v 19:36 | Barrcaa |  Rozbřesk(Breaking Dawn)
Tak je to konečně tady. I u nás v ČR máte od včera dokonce možnost zakoupit toho úžasně krásně, designované, prostě amazing DVD! :-) Hopejte na webky kde můžete kupovat před net, anebo ihned za bílého dne do obchodůůůů, nebude na vás jen tak čekat!! :-)

Kellan Lutz - 27 years

15. března 2012 v 21:02 | Barrcaa |  Narozeniny
Tak konečně Twilight herci slaví a slaví :-) Je jich také čím ádl více tím, že další desítky důležitých postav přibývá v posledním dílu filmové Twilight ságy BD-part 2 :-)
Dnes ovšem slaví krásný věk krasavec, model, úžasný sympatický herec a náš filmový méďa Emmet, tady Kellan Lutz.
My přejeme vše vše vše nejlepšííí :-)


Noel Fisher - 28 years

13. března 2012 v 10:40 | Barrcaa |  Narozeniny
Neříká vám všem něco toto jméno? Mnohým určitě ano. Tato osoba dnes slaví a jde zde, protože v Twilight sáze se s ním ještě v part 2 setkáme jako s Vladimirem z Rumunské smečky :-) http://www.csfd.cz/tvurce/62550-noel-fisher/
Mám dojem, že tento sympatický mladý herec se na Vláďu hodí perfektně :-P :-)
Přejeme vše nejlepší a těšíme se!

On the road-trailer + foto

10. března 2012 v 21:13 | Barrcaa |  Kristen Stewart
Kristen už se tak mimo Twilight ságu dost spojuje s rolemi problématických dívek, často závislých nebo ztracených. Tentokrát to bude o sexu, drogách, chlastu a hýření...:-) Mrkejte na to..

Zmínka o Twilight v nových Prci,prci, prcičkách

8. března 2012 v 19:17 | Barrcaa |  Něco pro vás!!
Možná někteří z vás zaregistrovali, že se k nám vrací osmička nejlepších bláznů a vlastně zakladatelů nového žánrů-teenegerovká komedi. Ano! Prci,prci,prcičky jsou zpět s původní sestavou z prvného dílu! Osobně mám ráda jen jedničku a trochu dvojku, jinak mi to přišlo už mimo mísu, ale je to bomba vrátit zpět obsazení po 13 letech :-) wow! Ti byli prostě klasici.
Myslím si, že i horší angličtináři přeloží, co zde ke konci traileru říká Stifler, aby opět a zase sbalil babu :-P