To co žena chrání nejvíc je rodina, kterou si vybrala a rodina, která je její krve...Upírka to pociťuje dvakrát silněji

Duben 2012

Časopis People a foto k Hostiteli

27. dubna 2012 v 16:40 | Barrčaa |  Hostitel(The Host)
Tak už mrkejte...máme tady první pořádný pohled na Wandu v Melaniném těle a taky na další wow wow fotky :-) Nic moc, ale na to, že to má být v kinech až za necelý rok...super :-)

Robert Pattinson A-Z, Catherine Hardwicke-part 2

27. dubna 2012 v 12:48 | Barrcaa |  Překlady anglických knih
Catherine Hardwicke

Původně byly obě, Catherine i Stephenie Meyerová, nadšené z toho, že by Catherine režírovala New Moon, ale musely počkat na to, jak si Twilight povede finančně. Jakmile bylo zveřejněno, že New Moon bude natočeno, fanoušci předpokládali, že Catherine bude vést kormidlo-ale mýlili se.
V podstatě Catherine byla nabídnuta možnost režírovat New Moon, ale ona tu práci odmítla. Ačkoli věděla, že získala silné spojení s Twilight fanoušky, herci samotnými a i s autorkou Stephenie Meyerovou, nemyslela si, že by mohla natočit dobrý film ve stanoveném termínu. Film musel být připraven z vypuštění v listopadu 2009. Řekla EW.ccom, že navzdory nabídky mnohem většího honoráře, které by vydělala ve druhém filmu Twilight, se rozhodla odmítnout a přenechat tu možnost někomu jinému.
Třebaže se přesunula k jiným projektům, udržovala velmi dobré přátelství s Robem, Kristen, Taylorem a zbytkem Twilight štábu. Doufala, že dostane opět příležitost s nimi někdy spolupracovat.
Během promo tour New Moon byli Rob a Kristen vyfotografováni ruku v ruce na pařížském letišti na cestě do Londýna. Média se mohla zbláznit a požadovala důkaz, že spolu opravdu randí. Ve stejnou dobu dělala Catherine interview fo Time magazínu, kde byla tázána, jestli spolu Rob a Kristen randili během natáčení Twilight.
Catherine Time přiznala: ,,Neměla jsem kameru v kotelovém pokoji. Nemůžu tedy říct. V období, kdy ke mě Kristen mluvila přímo, se nic nestalo. Nic nepřekročilo hranice během natáčení první filmu.´´
Ale také přiznala, že po tom, co vybrala Roba v castingu na roli Edwarda, varovala ho, aby si nezačínal vztah s Kristen-herečka měla tenkrát jen sedmnáct.
(Nepřeloženo)

Robert Pattinson A-Z
Sarah Oliver
John Blake publishing

Robert Pattinson A-Z, Catherine Hardwicke-part 1

27. dubna 2012 v 12:25 | Barrčaa |  Překlady anglických knih
Catherine Hardwicke

C. Hardwicke byla režisérkou Twilight a v mnoha směrech úspěch filmu byl takový díky ní. Fanoušky může Twilight svět vytvořený Stephenie Meyerovou a Robem udeřit, ale kdyby Catherine neodmítla první návrh scénáře, bylo by Twilight zcela jiné. Na prvotní verzi bylo velmi tvrdě pracováno, aby se to co nejvíce podobalo Stepheninině knize.
Catherine prozradila Time magazínu: ,,Bella byla (nepřeloženo) hvězda. Pak tady byli FBI agenti-upíři by se mohli stěhovat do jižního Mexica každý rok, a FBI av Utahu by je sledovala. Skončili by na ostrově pronásledujíc každého okolo vodních skútrů.´´
A tak se režisérka rozhodla odvrítit od scénáře, rozhodnutá místo toho přečíst knihy. Okamžitě se zamilovala do příběhu Twilight. Poté kontaktovala talentovanou scénáristku Melissu Rosenberg. Ty dvě vyhodili první scénář společně a rozhodli se vytvořit další.
Robovi fanoušci měli hodně, xco děkovat Catherine a to proto, že to ona byla ta, co došla za šéfi Summitu a prodala jim Roba. Byla to těžká práce, protože on byl poměrně neznámý, ale mnohem těžší bylo, že měl stále černé vlasy v té době a to z role Salvátora Dalího z Little Ashes(2008).Tehdy nevypadal xjako většina pohlednných mužů na světě, ale Catherine věděla, že kouskem práce by takový být mohl. Twilight fanoušci jsou velmi vděční, že bojovala za Roba, aby hrál Edwarda-oni věří, že žádný jiný herec by nedokázal zachytit podstatu Edwarda tak dobře.
Robert Pattinson A-Z
Sarah Oliver
John Blake publishing

Půlnoční slunce ke stažení!

11. dubna 2012 v 21:01 | Barrčaa |  Půlnoční slunce(Midnight Sun)
Pokud stále někteří bažíte po tom, přečíst si Stmívání z pohledu Edwarda, tak už nečekejte, až nám to přeloží. Náhodou jsem opět narazila na perfekt webu ulož.to přímo soubor a tam máte CELOU KNIHU :-)
Myslím si, že se vám bude líbit, jak úžasně vypadá celé to vyprávění z pohledu toho, který se stále odtahoval a brzdil ten vášnivě romantický vztah :-)

Ashley Greene ve filmu LOL

11. dubna 2012 v 20:51 | Barrcaa |  Ostatní herci....
Tak myslím, že to bude příjemná oddechovka s dějem :-) V hlavní roli Miley Cyrus a tzv. ,,mrcha,, Ashley :-P Spolu s Demi Moore. Hvězdné obsazení :-)

Promo plakát k The Host

11. dubna 2012 v 20:50 | Barrčaa |  Hostitel(The Host)
No...myslím, že dokonale vystuhující, o co tam jde :-)


Kristen Stweart - 22 years(od Bebe-Alice)

9. dubna 2012 v 20:03 | Bebe-Alice |  Narozeniny
Ano je to tu :) Další narozeniny v Twilight světě!
A tentokrát slaví herečka o které jsme ještě nedávno četli že má kvůli věku omezený počet natáčecích hodin. A dnes Kristen Stewart slaví už 22. narozeniny!
Přejeme hodně štěstí, zdraví, lásky, přátel, rolí a trošku větší klid od paparazzi že :)

Mimochodem Kris letos můžeme vidět v připravované a očekávané roli Sněhurky a v ještě připravovanější a očekávanější roli Belly Swan v druhé části čtvrtého Twilight dílu :)

Všecko nej :)

Kristen Stewart - 22 years(od Barrcaa)

9. dubna 2012 v 20:01 | Barrcaa |  Narozeniny
A stejně je neuvěřitelné, že zde mám tu možnost popřát Kristen už ke třetím narozeninám. Jak dlouho vedu tento blog, tak ještě dýl se zajímám o Twilight ságu a ještě dál :-)
Dnes je Kristen už rok americky zcela zletilá a tak určitě už zná nástrahy dospělosti i na papíře :-)
Za sebe-protože se obě autorky blogu vyjádříme samy-přeji ji pevné nervy, spoustu dalíšch super nabídek a spokojený život, jak jinak :-)
Upřímně ale...měla by si ještě zařádit, když je tááááák mladá :-)


Bitva Hunger Games a Twilight sagy

3. dubna 2012 v 12:32 | Barrcaa |  Něco pro vás!!

Zdroj: BRAVO (číslo 06, 15.března 2012)

Rob a jeho sestřih

3. dubna 2012 v 12:28 | Barrcaa |  Robert Pattinson
Jen malá připomínka na dobu, kdy jsem kupovala každý časák jen abych tam našla takový pidi článeček-nečláneček:-P


Zdroj: BRAVO(číslo 06, 15. března 2012)

Rob v Malibu

2. dubna 2012 v 11:49 | Barrcaa |  Robert Pattinson
ROB A SERFUJE?! Tak to bych si nikdy netypla. Ale vypadá spokojeně a šťastně i když si užívá zábavy sám 30.března. To je tak fááájn :-) Konečně má třebas i jen jediný den pro sebe. :-)
Jak upozornila nějaká holčina dole v komentářích...Rob vážně nabral na síle, vypadá vyzrálejší a starší a to se mi líbí. Naprosto se odlišuje od toho jednadvacetiletého Edwarda ve Stmívání. A to je strašně zajímavé sledovat-tu mega změnu v muže :-)
PS: JAK JE MOŽNÉ, ŽE NĚKOMU TAK RYCHLE ROSTOU VLASY?!! ALE JE TO DOBŘE!!!!

Pidi trailer k Hostitelovi!

1. dubna 2012 v 11:30 | Barrcaa |  Hostitel(The Host)
Nic tu v podstatě není ukázáno, ale je to u tak super krátké videjko. Dobře propracované a vytáhnutý Wandin/Mel monolog, který říká o čem všem je vlastně tento příběh. Super!

Posunutí premiéry BD part 2 o půl roku?!!!

1. dubna 2012 v 11:25 | Barrcaa |  Rozbřesk-část 2(Breaking Dawn-part 2)
Web stmívání.eu dnes zveřejnil článek a docela opodstatnění, že Sumit posune premiéru BD až na 30.června 2013!!! Chápete to! Málem jsem vyplivla čaj na notebook! http://www.stmivani.eu/52-rozbresk/zmena-premiery-breakin-dawn-part-2/
NÁŠTĚSTÍ jsem si přečetla komentáře, kde se dozvíte....že je to APRÍÍÍL! :-D Tak to byl tedy pořádný vtípek..:-) Hlavně že to nebyla pravda.