To co žena chrání nejvíc je rodina, kterou si vybrala a rodina, která je její krve...Upírka to pociťuje dvakrát silněji

Červen 2012

Robertova figurína v Amstredamu

27. června 2012 v 21:54 | Barrcaa |  Robert Pattinson
Jen díky své skvělé kamarádce, která si udělala denní výlet do Holandska a lá ,,tam a hned zpět,, :-P máme tyto dvě suprové fotky. Myslím si, že třeba tady Rob vypadá po tváři víc jako Rob než v Madame Tussauds v Londýně, ale zase vím, že Rob by si sotva někdy oblékl takové oblečení. Tedy ano, ale URČITĚ by si pod košili nevzal tričko, aby šlo vidět :-P To zkrátka není on :-) Ale pěkný

Foto BD2 - Volturiovi

26. června 2012 v 18:15 | Bebe-Alice |  Rozbřesk-část 2(Breaking Dawn-part 2)
Podle traileru Volturiérovi, podle všech kteří se těmito filmy opravdu zabývají jsou to Volturiovi.

Nejmocnější, nejničivější, nejobávanější a přesto asi nejelegantnější klan celého upířího světa.

A tady je fotka, kterou bystřejší mohla zahlédnout i v traileru. Celý klan, všichni členové přicházejí zničit to, co jsme si my zamilovali.


"Přicházeli s okázalostí, které nechyběla krása... Na znamení, které jsem neviděla - a které možná ani nepřišlo, protože to byla záležitosttisíciletého zvyku -, se konfigurace rozestoupila... Bylo to jako rozevření vějíře, půvabné, ale zdaleka ne tak plynulé... Kráčeli krokem neporazitelných."
zdroj: Rozbřesk, III. část, kapitola 36 - Krvežíznivost

Edward Cullen - 111 years

20. června 2012 v 22:14 | Barrcaa |  Edward Cullen
Dnes je tak hezký kulatý den a pro nás také jedničkový. Jsou to totiž 111 narozeniny Edwarda Cullena!!! Happy Birthday a hodně dalších desítek let s rodinkou :-P Bůhví, co se hodí Stephenie v hlavě, jak asi pokračuje už relativně klidný dokonalý život Edwarda, Belly, Renesmeé a celé Cullenovic rodiny a jejich blízkých :-P

Nový skoro trailer k Rozbřesku-část 2

20. června 2012 v 22:10 | Barrcaa |  Rozbřesk-část 2(Breaking Dawn-part 2)
Woooooow! :-D A s titulkama!!! :-D

Nový teaser k BD PART 2!!!

19. června 2012 v 16:12 | Barrcaa |  Rozbřesk-část 2(Breaking Dawn-part 2)
Více než dvouminutový trailer by měl podle vypuštěných informací k nám dojít již v pátek...těšte se...zde máte super teaser :-P

Mé 3 roky s Twilight ságou :-)

17. června 2012 v 12:00 | Barrcaa |  Něco pro vás!!
Tak..už mi to příjde divné. Připadámi jakobych nedávno zde informovala naše blogery o tom, že dva roky již zbožňuju vše ohledně Twilight ságy. Ovšem když se blíže zamyslím...UŽ JE TO ZASE ROK :-)
Dnes je pro mě tedy důležitý den. Jako před necelým měsícem narozeniny Roba, tak dnes vůbec fakt, že nebýt toho dne před třemi lety a 12 hodinami, unikla by mi ta správná chvíle na to, abych poznala, co to je pohroužit se o tohoto skvělého světa a nakonec si tolik rozšíti vědomí o knihách jako takových, o filmech a také o různých filmových štábech, které od té doby trochu blíže pozoruji :-)
Chtěla bych srdci Twilight ságy, které tvoří krom autorky i agenti a vydavatelé, režiséři, herci i osvětlovači, aby se jim dařilo v budoucím životě, protože zřejmě jim natáčení této úžasné ságy skončilo před rokem a půl.
No a tomuto dílu samotnému jen popřeju..., aby nebyl nijak zohaven, pošpiněn, protože věřím že i za dvacet let se ke knihám, které znamenají pro mnoho lidí svět, vrátí a předají je další generaci :-)

Foto z BD II

15. června 2012 v 16:36 | Bebe-Alice |  Rozbřesk-část 2(Breaking Dawn-part 2)
Tak za a) se moc omlouvám že jsem tu už tak dlouho nebyla, měli jsme výměnu, hodně divadlo a trošku jsem nestíhala nebo upřímně přiznávám že jsem byla trošičku líná.. :(
za b) se strašně strašně strašně omlouvám Barče že jsem jí tu tak dlouho nechala chudinku samotnou a budu se to snažit co nejvíc zlepšit :)
a za c) vám přináším odkaz http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.10150536021741584.438988.212794941583&type=3
Jsou to fotku z druhé části připravovaného Breaking Dawn, z Entertainement Weekly a dokonce snad i v lepší kvalitě :)

A ještě jednu poznámku si neodpustím... :)
Vím že jako team Edward a zároveň Jasperova "manželka" to není zrovna ode mě asi to pravé ale tak je to brácha ne ;)
Musíme uznat že Emmett s delšíma vlasama (viz fotka z páky s Bellou) vypadá fakt k sežrání! :)

Elizabeth Reaser - 37 years

15. června 2012 v 16:32 | Bebe-Alice |  Narozeniny
Dnes slaví 37. narozeniny představitelka asi nejslavnější upíří maminky ELIZABETH REASER


Takže všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky přátel a všeho dobrého do dalších let :)


Zbrusu nové stillky pro BD PART 2!!

14. června 2012 v 22:05 | Barrčaa |  Rozbřesk-část 2(Breaking Dawn-part 2)
Tak tohle je bomba! KOnečně nám taky něco ukázali, když se to pomalounku blíží :-P Vidíte zde soudržnost Cullenovic rodiny spolu s Jacobem a smečku Denaliových a dokonce i Amazonské upíry :-) Bomba :-)

SUPER NOVÉ PROMO rodinky-part 2!!!

13. června 2012 v 13:11 | Barrčaa |  Rozbřesk-část 2(Breaking Dawn-part 2)
No tak je to konečně tady lidičky. Je tady to super zbrusu nové promo, na které jsme vášnivě čekali. Troufám si tvrdit, že asi tak jako na celý trailer pro part 2. No takže...mé mínění?! PERFEKTO!!!
Tato promo fotka se mi snad líbí ze všech dosavadních čtyř dílů nejvíce. Jistě, nemá ty efekty, které jistě ještě uvidíme na jiných promech, ale právě proto, že je tak obyčejná je úžasná.
Rob i Kristen tady vypadají konečně skvělě, tak jak mají...mají super vlasy a oblečení přesně vystihuje to, co se objeví v závěrečném dílu Twilight ságy. Kristeniny kalhoty vypadají poněkud jezdecky :-P Jakoby šla na parkur, ale boty a bundička a vůbec ten zjev upírky ji nejvíc sedí.
Rob je sám o sobě oblečen ve stylu, ve kterém jede od saméhop začátku-neprošel příliš velkou proměnou, což je pochopitelné vzhledem k tomu, že je stále pořád stejný upír :-D
Velmi se mi líbí celý ten design, který vyzařuje situaci tohoto dílu.
Je bezva, že jdou vidět snubní prsteny i ten zásnubní Belly. No a konečně je zde i Renesmeé, která je umně schované mezi svými rodiči. Bella super ochranitelský výraz, Edward ochranitel od přírody a jak se navzájem všichni drží, aby se chránili...Prostě celý snímek je perfektní. Těším se na dalšííí!

MTV MOVIE AWARDS 2012 výsledky!

4. června 2012 v 20:21 | Barrcaa |  Vyhlašovaní cen
Tak a máme to za sebou. Ze včerejší noci na dnešek se konal večer plný cen v rytmu MTV MOVIE AWARDS. A to v co jsme tak doufali, se VYPLNILO!!!

Best Kiss: Robert Pattinson&Kristen Stewart, Breaking Dawn: part 1
Best Movie: The Twilight Saga: Breaking Dawn-part 1

Největší škodou ovšem na celém večeru byl fakt, že Rob díky hloupí propagaci nového filmu Cosmopolis chyběl. Jemu to nejspíš nevadilo, protože další davy ječících puberťáků oželel, ale pro nás je to nepříjemné vybočení z klasiky, kdy po tři léta čekáme na předvedení polibku Kris a Roba přímo v přímém přenosu..no, tak už nám zbývá jen, aby byl v příštím roce nominován polibek z part 2, aby ho vyhráli naši dva oblíbenci a NAKONEC SE OPRAVDU políbili tak, abychom měli skutečný a jediněčný důkaz :-D :-D Jednoduchý úkol ne?

Zde máte odkaz, jak na fotky s Kristen-která opět nezklamala svou bezprostředností ve vzhledu i chování- a dalších představitelů.
Dále také video z předávání a děkovačky, které jsou velmi zřetelné a upřímné :-)
PS: Překvapilo mě, jak Taylor vypadá dobře...konečně nám dospívá :D Super rozcuch a lá Rob :-D a bomba strniště dle mého názoru :-) A BooBoo je něuvěřitelné roztomilý, což? :-P :-D