To co žena chrání nejvíc je rodina, kterou si vybrala a rodina, která je její krve...Upírka to pociťuje dvakrát silněji

Červenec 2012

Kristen a Rob - KONEC?!

28. července 2012 v 16:35 | Bebe-Alice |  Super novinky!
Tak super novinkla teda nevim.. :D
Osobnosti.cz jsou pomalu čím dál tím víc bulvár :D

Kris měla údajně něco s režisérem Sněhurky a lovce během natáčení.. zvláštní že režisérova manželka na natáčení byla celou dobu.. hrála Kris matku :D

A díky tomu je údajně mezi Robem a Kris konec.. :D pokud vím a myslím že to s Barčou docela sledujem tak neni na 100% potvrzeno že by spolu byli, natož bydleli.. :D

co vy na to?

Nevraživost Roba a A.Garfielda..?!!

18. července 2012 v 16:58 | Barrčaa |  Vztahy..
Tak server osobnosti.cz na který často spoléhám kvůli narozeninám osobností mě opět zklamal dle mého velmi klamnou zprávou. Pokud jste to zde velmi bedlivě sledovali i třeba před pár lety a vůbec se zajímáte o Roba a spol. víte, že jsem zde dávala fotku jako důkaz s článkem o tom, že Rob sám přiznává, že si s anglickým hercem Andrewem Garfieldem(The social network, The amazing Spiderman) velmi rozumí. Přeci dva normální mladí kluci z londýnským ulice.
Tak mrkejte, co si zase vymysleli zde...

Comic Con 2012

17. července 2012 v 19:16 | Bebe-Alice |  Rozbřesk-část 2(Breaking Dawn-part 2)
Propagace BD part2 na Comic Con proběhla asi úspěšně :)
tedy aspoň podle fotek.. :)

A MNOHEM VÍCE ZDE:


Scéna Belly po probuzení-BQ

16. července 2012 v 20:20 | Barrčaa |  Rozbřesk-část 2(Breaking Dawn-part 2)
Wow wow wow. Tak tady máme z Comic Conu dodávku nové přes minutu dlouhé scénky, která mi zakroutila vzrušením žaludkem! :-P Je to příšerná kvalita, jak už je zvykem, ale časem to bude perfektní až se dočkáme premiéry, kde to uvidíme celý film v HQ.
Scéna Belly bezprostředně po probuzení jako upírky. Už teď jde vidět, že ty střihy a záběry, jak vnímá každou vůni, špínu detail jsou skvělé a to musím uznat, ačkoli sem Billem Condonem nebyla nadšená :-)
Setkáme se tu taky s tím, jak Bella spatří poprvé Edwarda, jako konečně sobě rovného :-) Peckaaaaaaaaa! :-)

Nové promo k BD PART 2!!!

16. července 2012 v 20:11 | Barrčaa |  Rozbřesk-část 2(Breaking Dawn-part 2)
Tak konečně a definitivně to píšu velmi ráda. Na světě jsou proma každého jednoho důležitého z našich ,,dobrých,, upírků, kteří jsou na naší straně :-P Samozřejmě, pokud jste na straně Volturiových, tak to máte trochu jinak :-D
Máme zde na této facebookové skupině všechny klany, které se budou prát tak trochu za Renesmeé a tak trochu za sebe samotné :-)
Opět musím podotknout, že mi to příjde jako dobře zkomponované a dobře temné vzhledem k agresivitě posledníhí z filmových dílů Twilight ale nemůžu se zbavit pocitu, že jsou poněkud tyto proma deprimující, když jsou tedy poslední, které kdy k dílům ságy uvidíme. Ale to je asi můj pocit, protože jsem čtenářka všech knih a jsem znalá konce :-)
Někteří z Cullenových mi příjdou lehce děsivý, takže pro neználky budou jistě považovaný za ty špatné :-D Ale ostatní..pecka !! :-)

Smrtelná srážka na Comic Con!

10. července 2012 v 22:47 | Barrčaa |  Super novinky!
Zdravím vás, blogeři. Dnes přináším poněkud ponurejší zprávu. Objevilo se to již tradičně zde: http://team-twilight.com/20120710/twilight-fan-tragically-dies-in-accident-at-comic-con/
Hlásá se zde příjemná informace, že dnes proběla tiskovka Comic Con v San Diegu jak už jsme roky zvyklí s Twilight sagou. Ovšem, co není vůbec potěšující, to je informace, že jedna žena byla sražena autem a bohužel na následky zranění zemřela. Fanoušci Twilight ságy, probůůůh, dávejte si pozor. Nikdo z nás si nepřeje, ať tak skončí další bláznivý fanda ságy Stmívání.