To co žena chrání nejvíc je rodina, kterou si vybrala a rodina, která je její krve...Upírka to pociťuje dvakrát silněji

Leden 2013

Cameron Bright - 20 years

26. ledna 2013 v 19:06 | Barrčaa |  Narozeniny
Dnes slaví představitel protivného Aleca, dvojče ještě protivnější Jane :D
Ale ke kulatinám nadějného herce Camerona Brighta přejeme jen to nejlepší!!! :)

BooBoo Stewart - 19 years

21. ledna 2013 v 21:53 | Barrčaa |  Narozeniny
Dneškem už se taky jeden z teenegerovsých herců Twilight ságy překlenul do období dospělosti. Je to představitel našeho zbožňovaného vlka Setha Clearwatera, BooBoo Stewart.
Přejeme opět hodně úspěchu do budoucna ! :)

Twilight saga-nominace Zlaté maliny 2012

10. ledna 2013 v 10:33 | Barrčaa |  Něco pro vás!!
Ruku v ruce nominacím na Oscary, které se dozvíme dnes, jdou i nominace na přesně opačné ceny, anticeny Zlaté maliny.
Jak už je tradicí, nějací frajeři tam strčili Twilight film jako každý rok. Co je novinkou, že zastupuje všechny kategorie, tedy 12.
Doufejme, že si z toho Stephenie Meyerová nic nedělá, protože jeslti to ouž tak vygradovalo, tak můžeme jen soudit, že mezi porotci jsou tak trochu žárlivci? Nepřipadá vám to už skutečně přitažené za vlasy?
Filmy jsou krásně udělané, realisticky a poslední díl se může pišnit dokonalou grafikou, ale stejně pořád někdo musí dáváat najevo, že jemu se romantický náměť ságy nelíbí :)
Tak jim to nechme a nekažme si radost :)
Kristen za roli Sněhurky má také nominaci.

Alex Meraz - 28 years

10. ledna 2013 v 10:28 | Barrčaa |  Narozeniny
A opět nám slaví krásné narozeniny náš oblíbený krásný vlkodlak, Beta spíše Samové smečky, herec ztvárňující vlka Paula :)
Přejeme mu jak ovždy spoustu úspěchů s kariérou i v osobním životě :)

Bronson Pelletier a jeho skandál

7. ledna 2013 v 22:54 | Barrčaa |  Ostatní herci....
Člověk by si mohl říct, že už trochu stupidní server osobnosti.cz zas něco přibarvil, ale v tomhle případě máte v článku i důkaz. Každý z nás-a hlavně v tomhle věku-trochu ujete. Problém je, že pokud to udělá taková hvězda, co se jen třeba na chvíli ukázala v Twilight sáze, tak to ví celý svět a může si být jist, že v nejužší blízkosti jsou paparazzi.
No jo no, Bronson :)

Francouzský časopis TWILIGHT

6. ledna 2013 v 0:57 | Barrčaa |  Twilight artefakty aneb Twilight věci
Mám tady pro vás časopis dream´up který jsem sehnala na francouzském letišti při mé cestě do Španělska před měsícem. Přidám toho víc, ale začněme tímhle speciálem asi za 5 euro :D
Obsahuje několik velkých posterů, což vidíte na scanu a je plný zajímavých článků, které pro vás se štěstím někdy přeložíme :) A také podložku pod myš, která už se mi hezky stkví na stole :)
Jde vidět, že každý jiný evropan má větší styl okolo Twilight než my :D

Sněhurka a (někdo) 2?

3. ledna 2013 v 18:07 | Barrčaa |  Super novinky!
Zdravím vás v Novém roce, drazí blogeři. Přišla informace z webu csfd.cz že Sněhurka v podání Kristen by se měla na plátnech objevit i jako druhý díl. Dle mého to tedy už bude pokračování totálně mimo základní linii pohádky, protože když je zlá královna zničena proti komu bude Sněhurka-bojovnice bojovat? Navíc ještě když už asi ne s lovcem?

Sněhurka se vrátí, s lovcem či bez

27.12.2012
Pochmurná fantasy verze klasické pohádky při rozpočtu 170 milionů dolarů nastřádala jen v kinech bezmála 400 milionů, což je mírné plus. Studio Universal chce pokračovat, to je jasné už několik měsíců. Na scénáři pracuje David Koepp(posledně Expresní zásilka) a zřejmě experimentuje s různými verzemi. Původní plán byl udělat hlavním hrdinou možné trilogie lovce v podání Chrise Hemswortha. Nakonec se vrátí Sněhurka a její ušmudlaný parťák se sekerou možná ne. Nebo je snad uvidíme oba? Tak nebo tak, Kristen Stewart potvrdila, že se v pokračování objeví. "Ku*evsky se na to těším, bude to něco úžasného. Ale neměla bych o tom mluvit. Minule jsem někde řekla, že budu v pokračování, což je pravda, a všichni na mě hned křičeli, abych o tom nemluvila. Takže vám víc neřeknu." Ehm. Nevadí, aspoň víme, že Sněhurka bude zpátky. Nevrátí se ale režisér Rupert Sanders, kterému to údajně zatrhla manželka, naštvaná jeho aférkou s Kristen. Místo toho vzal režii nového Van Helsinga, ve kterém by si měl upírobijce zahrát Tom Cruise.
(Cervenak)