To co žena chrání nejvíc je rodina, kterou si vybrala a rodina, která je její krve...Upírka to pociťuje dvakrát silněji

Únor 2013

Zlatá malina a BD part 2 jako hlavní ,vítěz,!

26. února 2013 v 18:35 | Barrčaa |  Vyhlašovaní cen
Tak a je to tady. Spolu s letošními Oscary, tedy roku 2013, se táhle i opačné ocenění a to Zlatá malina. Jak už jsme po roky zvyklí, tradičně dostává cenu každý film ságy Twilight a myslím, že většina z nás už to ani tak neřeší.
Tentokrát se ale překonali. Nejen, že vyhrál nejhoríš film, ale všichni naši tři protagonisté také nejhoršího herce, herečku a herce ve vedlejší roli. Kristen jako plusový bod taky získala toto ,ocenění, za roli Sněhurky v Snowwhite and the Huntsman.
Mám už takový dojem, že tohle je trochu zaujaté, nemáte ten pocit? :D Zkritizovat ÚPLNĚ vše, co jen závádí historií spojenou s Twilight ságou filmovou či knižní, je teda fakt úroveň :)
Jelikož si myslím, že pro šikorou společnosti a hlavně pro ty, kteří nejsou skalními fandy, byla poslední filmový díll Twiligjt ságy nejlepší, ti co rozhodují o Zlaté malině budou nejspíš členy fb skupiny Antitwilight :D :D :D

Kristen je pro Brity nepřitažlivá

26. února 2013 v 18:30 | Barrčaa |  Kristen Stewart
Tak náš ,oblíbený, serer osobnosti.cz nám přináší novou informaci o tom, že Britové si volí přitažlivé herečky Hollywoodu. Jak moc si cením názorů Britské společnosti, tohle mi příjde jako americký způsob vyjářední názoru. Nicméně podle výzkumů, o kterých nevíme, zda-li jsou pravdivé, Kristen tuto příčku vyhrála. Ale my se spíš shodnem, že to celé prohrála :P

Ashely Greene - 26 years

22. února 2013 v 22:34 | Bebe-Alice |  Narozeniny
Tak se zpožděním jednoho dne za které se moc omlouvám bych za sebe, Barrču i všechny ostatní ráda popřála všechno nejlepší skvělé filmové herečce kterou většina z nás zná především z Twilight ságy jako budoucnost předpovídající upírku Alice :) Takže všechno nejlepší Ash! :)

Julia Jones po rozchodu

12. února 2013 v 13:26 | Barrčaa |  Ostatní herci....
Naše filmová Leah se rozešla s hercem Joshem Radnorem, krerého možná známe ze seriálu How I met your mother. S radostí bych ho prohlásila za idiota, protože ačkoli chodil s Julii něco přes rok, mám dojem že ji ponižoval už jen svým názorem na celou Twilight ságu :)
Dobře, že se ho zbavila! :)

Taylor Lautner - 21 years

11. února 2013 v 23:06 | Barrčaa |  Narozeniny
Tak dnes je velký den pro polovinu fanoušků Twilight světa! :) Úžasný vlk Jacob a tedy jeho představitel nadějný herec Taylor Lautner slaví dnes americkou plnoletost. Přejemu mu tedy vše nejlepší a strašně moc úspěchů. Že si to za podání těch úžasných Jacobových keců z knihy do filmu zasloužííí! :)